Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha olyan autóm van amiben nem...

Ha olyan autóm van amiben nem érne össze a szelep a hengerrel, és el szeretném adni hamarosan de nem szeretnék vezérlés cserélni akkor megéri ígyhagyni mondván ha kibírja jól jártam ha elszakad, csere azt megy tovább?

Figyelt kérdés

ma 15:53
 1/5 anonim válasza:
Mi nem érne össze mivel??
ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Autót csak olyan állapotban adunk el, amilyenben mi is elvárjuk, hogy nekünk adjanak el használtautót. Vagy ha hibája van, elmaradt karbantartása, akkor azt érvényesíteni kell az árban és beleírni az adásvételibe.
ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krwkco ***** válasza:

"Mi nem érne össze mivel??"

A kérdező rosszul írta, de érthető mire gondolt. A szelep akkor sem ütközik a dugattyúval, ha megszűnik a szelepvezérlés. Non-interference motor. Ez az angol kifejezés.

ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krwkco ***** válasza:

"el szeretném adni hamarosan de nem szeretnék vezérlés cserélni akkor megéri így hagyni. Mondván ha kibírja jól jártam ha elszakad, csere azt megy tovább?"

Szerintem megéri.

Bár ha elszakad a vezérműszíj, akkor egy trélerezést még rá kell számolni.

De ha a vevő rákérdez, mert látja, hogy a vezérműszíj túlfutott a gyári ajánláson, akkor nem becsületes eltitkolni az utolsó csere idejét. Azért sem probléma a csereintervallum kitolása, mert ha nincs a cseréről számla, akkor a vevők többsége amúgy is azzal kezd. Sokszor még a számlának sem hisznek.

ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg cseréltetni, mert nem fizetnek annyival többet. Vétel után úgyis szokták cseréltetni, akik nem akarnak póruljárni vele. Aki meg nem akar cserélgetni vezérlést, az majd vesz jó láncost.
ma 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!