Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Golf 7.5 GTI 245Hp...

Volkswagen Golf 7.5 GTI 245Hp vezérlés csere ára kb. mennyi lehet?

Figyelt kérdés

aug. 26. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milliós tétel valszeg
aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy kb. 300k körül lehet. Ez igaz?
aug. 26. 23:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány kérdést fogsz még kiírni az autóról, amit meg se vettél?


Világosan elmondtuk neked, hogy neked nincs pénzed egy ilyen autóra.

aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha gondolod keress meg facebookon aztán jövő hét után fussunk össze mert addigra meglesz az autó. Egyébként meg csak árakról érdeklődök, hogy mire kell számítanom az autó vásárlás után. De nyilván képben vagy a pénztárcámmal.
aug. 27. 00:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Pár órája még azt sem tudtad, hogy milyen autót akarsz.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__12..


Most meg már jövő hétre meglesz. 😂😂


Nem szokásom bohócokkal foglalkozni, így sajnos vissza kell utasítanom ezt a kedves meghívást.

aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem viszont van 😃
aug. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Áruld már el, hogy mégis honnan a francból vetted, hogy ehhez az autóhoz 300 ezer forint csak egy vízpumpa? Unixnál, ami drága,52 ezer meghajtószíjjal.

[link]


Amúgy az alkatrészárakat nézve, 300 valószínűleg nem is lesz elég

[link]

aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pár százezerből megvan, nem milliós tétel.
aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

Az én autómban 2.0TFSI motor láncos, így még a futott km alapján nem tudok árat mondani mennyibe fájhat.


De ahogy írták már korábban, ha vétel előtt már ilyeneken agyalsz, akkor nincs az a biztos tartalékod, hogy egy ilyen autót fenntarts.


Ezek a kocsik szerelem autók! Sokat kérnek, sokat adnak, de sose számítson mennyi pénzed viszi el egy évben, ha így állsz hozzá, és meg is teheted imádni fogod, ha az anyagi rész érdekel utálni fogod!


Nekem egy Audi S1-esem van ugyanezzel a motorral 2021-ben vettem, akkor úgy zsigerből kb 1,5 milliót költöttem rá, csak arra, hogy hibakódmentes legyen, meg minden tökéletes legyen rajta.


2022-2023 viszonylag nyugis év volt, olajcseréken kívül nem nagyon volt foglalkozós.


2024-ben most 1 milliónál tartok, de még ősszel lesz rajta egy olajcsere... szóval valamit emelkedni fog ez az összeg.


Viszont imádom a kocsit, nem nyűgnek élem meg, hogy költeni kell rá, mert bőven ad annyit amennyit kér!


Amiket írtam pusztán a fizikai rész, számold hozzá a teljesítményadót.

Nekem pl papíron "vidéki" lakosként 41 évesen (20 éves aktív balestmentes vezetéssel) több mint 100 ezer forint csak az éves kötelező.

aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!