Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek ebben az esetben?

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Elég béna vagyok a vezetéshez és nemrég kaptam egy elég jó autót (azt nem ìrnám le hogy milyet). Félek vele menni már ìgyis tettem benne 1-2 apróbb kárt. Úgy érzem ez tökre nem nekem való mert pár év múlva emiatt fog sokkal kevesebbet érni hogy nem tudtam rà vigyázni. Nekem elég lenne egy ütött kopott autó amivel eljutok A-ból B-be.
ma 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy csináld ahogy szeretnéd, de ne legyél ennyire töketlen.
ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés megfogadom :D
ma 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira jó, nem sértésképp, de lehet beleférne egy ütni-vágni való filléres kocsi mellé, amit nem sajnálsz városban leamortizálni kezdőként. A szép autó meg jó lesz hosszú utakra.
ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kezdő csak béna.. értem ez alatt hogy a járda , és egyéb ilyen kis apróságok amitől karcolodhat mindig megtalàl.. vagyis én találom meg 😃
ma 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!