Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 ajtós BMW E46 compact...

3 ajtós BMW E46 compact lecserélése 5 ajtós kombira mennyire pénztárca gyilkos?

Figyelt kérdés

megszületett a kisfiam, és egy procedúra a 3 ajtós e46 compactba berakni hátra, amikor vettem még egyedül voltam 🤣


Sajnálom eladni mert, probléma mentes így vételárát ráköltve, és minőségi 20 év azért 20 év....


próbáltam Suzukit de nem győzött meg... ég és föld


főleg város lesz amit járunk, szerintetek mit vegyek?



tegnap 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Cseréld el egy hasonló állapotú E46 kombira. Vagy E39-re. Vagy pótolj E90-re.
tegnap 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semennyire, egy touringnak is szinte ugyanaz lesz a fenntartási költsége mint a compactnak. Egyedüli hátrány hogy a compactot talán nem lehet annyiért eladni mint amennyiben a jó állapotú kombik vannak. De azérr 1.5-2 millióból már lehet kifogni jó kombikat.
tegnap 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyerekkel mindenképp kombit vennék. Igen, nem szép, de marha praktikus. A gyereket egyszerűbb be és ki varázsolni. Másrészt mindig van még egy kis apróság amit feltétlenül vinni kell.🤣
tegnap 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!