Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen enyhe, hómentes téli...

Ilyen enyhe, hómentes téli időjárás mellett ami az utóbbi időben jellemző, megfelelő már nálunk a 4 évszakos gumi használata?

Figyelt kérdés

Tavasztól ősz elejéig használjuk jobban az autót hogy többet megyünk vele, kirándulgatunk országon belül.

Téli időszakban jobbára kimerül abban hogy dolgozni járunk vele a 20 km-re lévő nagyvárosba, plusz havi 1-szer rokonlátogatóba (70 km).

Ha elő is fordult az utóbbi időben ritkán hó, akkor időben és rendesen le voltak tisztítva az utak.


Igazság szerint én már lecserélném az évente kétszeri kerékcsere és a tárolás "maceráját".

Gondoltam kikérem a véleményeteket, aki már esetleg váltott 4 évszakosra, hogy mennyire vált be télen és nyáron, mik a tapasztalatok? Esetleg márka ajánlást szívesen fogadok :)


tegnap 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
A biztosító is elfogadja télre, a 4 évszakos gumit, szerintem bőven jó pláne, hogy egyáltalán, egy nem nevezhető télnek az ami a mi országunkban decembertől februárig van.
tegnap 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mad Max2 ***** válasza:
0%

nyári gumi jobb mint a 4 évszakos


A 4 évszakos szar télen és nyáron is

tegnap 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is tervben van valami hasonló. Ha meg véletlen mégis téliesre fordulna akkor van még autó, amihez téli garnitúra is van pl. (Jó, így könnyen beszélek....)
tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem fogom cserélgetni majd 3-4 év múlva már...

Pont egyszerre öregednek el a téli-nyári gumik, viszont én nyárival fogok menni mert sokat megyek, havi pár ezer meg van tavasztól őszig, "télen" jóval kevesebb.

tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!