Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Némely webáruház honnan...

Némely webáruház honnan szerez gyári alkatrészeket?

Figyelt kérdés
Nem a nagyobb hálózatokra gondolok mint például az Unix, hanem a kisebb magán webshopokra. Ők honnan tudnak mégis kedvezőbb áron gyári autóalkatrészeket beszerezni? Márkakereskedésekből viszonteladásként? Egyáltalán foglalkoznak a márkakereskedése alkatrészek viszonteladásával?

ma 21:20
 1/6 anonim válasza:
Vannak nagykerek, akik forgalom szerinti kedvezményt adnak. A gyári alkatrészeket csak a márkakereskedőtől tudják beszerezni, itt nem tudnak nagy különbségek lenni. A Bárdi és az Unix is szemmel jól látható kedvezményt ad a viszonteladóknak, ha hozzák a forgalmat.
ma 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Gondolom akkor ott nem a háromszoros árból 40% kedvezmény van.
ma 21:52
 3/6 anonim válasza:
Nagyon változó, de konkrétumokat nem tudok mondani
ma 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Azt elmondhatom, hogy a "listaárhoz képest" adják a kedvezményt.
ma 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A gyári alkatrész se egy csoda. Nyilván a gyártótól, nagy tételben ott is van kedvezmény.

Példa:

Mann légszűrő gyári: 8000Ft

Mann légszűrő kisker (sárga-zöld dobozban): 6000Ft

Unix 50% kedvezménnyel 3000Ft

És a 3000Ft-on mindenki keresett.

Az autógyárnak fehér dobozban vagy 1500Ft-ban van.

Biznisz

Az autógyár sokat vesz, neki jó. Valaki átvesz egy bálát ad egy kis kedvességet, hogy az is keressen és rögtön mindenki jól járt.

Így kapsz te 6000-ért gyárit a Mann dobozos helyett, ha igényed van rá.

ma 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyszer jártam úgy, hogy vettem "gyári" vezérlés készletet. A dobozon a gyártó logója volt. A dobozon belül a legleprább utángyártott termék volt. Szerintem nem én küldtem elsőként vissza a dobozt. "A gyári alkatrész nem visszáruzható" szabály ellenére simán visszavették, igaz, az eladók és a kamera előtt bontottam ki. Sokkal olcsóbban egy jobb nevű utángyártó terméke került az autóba.
ma 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!