Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 9 személyes használt...

Milyen 9 személyes használt kisbuszt érdemes venni?

Figyelt kérdés

Az alábbi típusokat néztem:Ford Transit(Tourneo),Mercedes Sprinter,Vw Lt,Renault Master.

Ezek közül olyan 2006 és 2018 közötti autóra lenne szükségem,ami ár/érték arányban megérheti,aminél az alkatrészárak és költségek nincsenek az egekben.Ezek közül melyik márka melyik motortípussal lehet hosszú távon jó választás?Futásteljesítményben és megbízhatóságban melyik lehet a legjobb?A neten annyiféle ellentétes infó van,hogy már belezavarodtam.Ha van köztetek autószerelő vagy hozzáértő akkor ki mit ajánlana?Hosszú utakra szeretném az autót használni és fontos lenne(ami már lehet hogy kizár néhány típust)hogy nem tudom ezek közül van-e hosszított kivitel,mert a 9 fő mögött még legyen hely a csomagoknak is.



#busz #Ford #Mercedes #Transit #személyszállíás
ma 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
A Totalcar népítélet véleményei között olvasgass típusonként. Sokféle vélemény van, de a gyakori típusoknál elég sok tapasztalatot leírnak. Ez alapján elég jól ki lehet szűrni, hogy vannak e tipikus hibák vagy rossz szériák.
ma 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!