Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót eladni kereskedőnek...

Autót eladni kereskedőnek vagy magánszemélynek jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először adok el autót, olvasgattam a neten cikkeket erről a témáról, és nem tudom eldönteni, hogy kereskedőnek vagy magánszemélynek jobb eladni. Kereskedő ellen érvek, hogy nyomott áron szokták megvenni általában, vagy megpróbál rábeszélni, hogy maradjon nála bizományiban, magánszemélyeknél olvastam olyan cikket, amikor felmerült csalás, fenyegetőzés. Nem tudom, nagyon tanácstalan vagyok, eddig csak kereskedők érdeklődtek az autó felől, nem tudom, hogy érdemes várni magánszemélyre vagy sem.. Örülnék ha valaki írna akinek van autó eladásban tapasztalata, hogy tudjak mérlegelni mi a jobb döntés



ma 16:36
A kérdező szavazást indított:
Magánszemély
Kereskedő
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a bizomány a legkényelmesebb, nem érek rá potenciális vevőkkel szórakozni, türelmem sincs hozzá.
ma 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De gondolom azért fizetni kell, hogy ott áll az autód egy kereskedésben.
ma 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Hirdesd Marketplacen telszám nélkül , látod ki vinné stb , pár üzenet után szimpatikusabbal egyeztess azoknak add a telszámot .Semleges helyen találkozzatok. Nézesse át veled egy szervízben ezt fizesse ki , minden legyen a szerződésben aztán lejelented kormányappon . Aztán ha rád ír hogy gondja van pereljen .
ma 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én lehet hagynék időt pl. 1,5 hónap. Aztán ha nem jelentkeznének csak brazilok akkor hagynám a fenébe és eladnám egy kereskedőnek.
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2


A szolgáltatásoknak áruk van (ha érnek is valamit).

Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen

ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!