Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tartasz bikakábelt az autódban...

Tartasz bikakábelt az autódban akkumulátor lemerülés estére?

Figyelt kérdés
szept. 18. 16:50
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
nem tudom mi az
nincs autóm
24 szavazat
 1/9 Mad Max2 ***** válasza:
17%

Nem


Autoklub tag vagyok:)

szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyikben van. Ha lemerul az aksi akkor tudok segitseget kerni, ha a masik autoban merul le akkor pedig elmegyek a felesegemnek segiteni, de o keveset autozik.
szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van bikakábel rendszeresítve az autóban, emellett van egy bikázó készülékem is, amivel kamiont is bikáztam már be.
szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bikakábel, vontatókötél, jó ha van az autóban. Azért az autó is legyen rendben.
szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kell egy bika kábel .
szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van benne.
szept. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

1. AZ nem jelent semmit, egy bikázás 5 perc max.

De mire te hozzád kimegy az az autóklub rád esteledik.

szept. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, sosem lehet tudni mikor fog kelleni, de pár éve vettem powerbankos bikázót, mert egész jó áron találtam valahol, és már kellett használnom kolléga autóját azzal bikáztuk be, ha már van akkor legyen kipróbálva, és működött. Annak 2-3 havonta mindig ellenőrzöm a töltöttségét és töltök rá mert sose lehet tudni mikor fog kelleni. Egyik ismerősöm is vett ugyanolyat és majdnem teljesen lemerült akkus autót is betudtak indítani vele, igaz nehézkesen de működött. Meg én azért kb fél évente ellenőrzöm az akku sarukat, télen ha sok a rövidtáv felrakom kicsit tölteni, biztos ami biztos. De ott a bika kábel is ha esetleg kellene akár nekem, akár másnak segíteni, elfér.
szept. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gungasam ***** válasza:
van, + ék a kerék elé-mögé, +vontatókötél és macheta meg pajszer. alapfelszerelés
tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!