Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja az autómnak?

Mi lehet a baja az autómnak?

Figyelt kérdés

Megane 2 1.6 16v 2004

Amikor még 25 fokok voltak reggel akkor néha csinált olyat hogy úgy tekert az önindító mintha le lenne merülve az akksi, de mindig beindult. Ma reggel 6 fok volt, be indítottam egyből le is állt a motor, utána elindítottam mégegyszer, nagyon sokat tekert az önindító és csak gázadásra indult be. De van amikor minden probléma nélkül indul úgy ahogy kell. Szerelőhöz most nem tudom el vinni, azért kérdezem hogy hátha járt már így valaki és mi volt a baja az autónak? Állítólag ezeknél típushiba



tegnapelőtt 06:36
 1/8 Mad Max2 ***** válasza:
vezérmütengely jeladója haldoklik
tegnapelőtt 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Utána néztem, sok helyen azt írják hogy nekik ez miatt ingadozik az alapjárat, világít a check engine, és menet közben leáll majd újra elindul a motor. Az én autóm ezeket nem produkálja, csak az indítás nehézkes néha
tegnapelőtt 07:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Átkellene nézni a kábeleket, főleg a fő vezetékeket, mert lehet kontakt hiba is.

A test kábel rögzítéseket levenni és megcsiszolni .

Meg az önindítót is levenni és átnézni aki ért hozzá.

tegnapelőtt 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Önindító rossz. Valeo az jó márka lehet vagy inkább felújítottat vegyek? Szerencsére azt ki tudom cserélni magam is
tegnapelőtt 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen márka, jó az.
tegnapelőtt 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akksi is gyenge lehet, de akár az önindító is. Nálam akkor csinálta ezt amikor az akksi már döglődött. Rá kell mérni indításnál.
tegnapelőtt 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Írja hogy rossz az önindító.
tegnapelőtt 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt megnéztem annak semmi baja, fél éves akksi az önindító a hibás
tegnapelőtt 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!