Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja az dízel...

Mi lehet a baja az dízel autómnak?

Figyelt kérdés
Adott egy 1.9 dízel motor. Próbálom indítani, nem indul, az önindító teker, minden úgy megy ahogyan kell, a szíj is jó, de nem nyomja az üzemanyagot. A csövek a helyén, de a cső az csontszáraz. Az autót most vettem, jelképes összegért, szeretném helyre pofozni. A lényeg és kérdés hogy az adogolónak lehet valami baja, vagy máshol keressem a hiba forrását? Olaj szint fain, új akkumulátor van benne. Amint mondtam minden jó, csak az üzemanyag nem jön. Ha bárki tud valami hasznosat írni annak köszönöm ha megteszi!
szept. 12. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gázolaj van benne?

Adagolóban van gázolaj?

Mágnes szelep? Esetleg mágnes szelepre ráépített immobiliser?

szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fújják be neki fék tisztítót, valaki indít, azt pici szisszentésekben küldjed neki.
szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na , ezek alapján biztos hogy nem tudod megcsinálni.

Nyilván azért adták neked mert sokba került volna .

szept. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Mi olyan elképesztő baja lehet, max kell bele egy adagoló. Ha nagyjából egyben van a verda simán lehet megérős a dolog. Vásároltam már jó autót fillérekért ami nem indult. Abba (benzines) egy 20.000-res AC kellett.
szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1-es: igen, a tankban van, öntöttem bele üzemanyagot. A problémám hogy a tankból nem jut el a motorblokkig. De van a garázsban pár másik adagoló, megnézem azzal. Egyenlőre a második válaszoló válasza miatt raktam ki a kérdést, valami jó tipp hogy leellenőrizzem hogy hol is keletkezik a probléma, ezt a féktisztítós dolgot kipróbálom. Köszönöm a válaszokat!
szept. 13. 23:24
 6/7 anonim ***** válasza:

A féktisztítóval óvatosan!

Valaki indítózik, és közben nagyon óvatosan, nem szabad nyomni bele mint a barom! Ha van kompresszió biztos beindul. Brutális csörgő hangja lesz, nagyon finoman adagold neki és úgy járasd óvatosan egy darabig.

Az ÓVATOS nem véletlenül van 5x a válaszban, könnyen szét lehet csinálni a motort.

szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os: Rendben van, köszönöm az információt! Mindenképpen óvatos leszek.
szept. 14. 00:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!