Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízel munkásautó 1 millió alatt?

Dízel munkásautó 1 millió alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Németországban dolgozom, de sok országban megfordulunk. Egy megbízható dízel autót keresek a sok autópálya miatt, hosszú távokra. Van esetleg ilyen modell? Nem vagyok márkab*zi, bármi jöhet opel, vw, skoda bármi...

Nincs semmilyen elvárás, klíma legyen meg az alap dolgok amik már kb mindenben bennevannak. Fő szempont a megbízhatóság. Ha netán ilyen árban nincs megbízható dízel akkor persze jöhet benzines is, nem az üzemanyagköltség fog csődbe vinni.



szept. 17. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen áron nehezen találsz olyan autót, ami hosszú utakra megbízható.


Plusz Németországban csomó helyről ki vannak tiltva a régi dieselek.

szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mercedes W202, w203 2.0, 2.5 szívóval, vagy 2.0/2.2 cdi-vel.
szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék Mercedest venni, de köszönöm. Se audi, se bmw
tegnapelőtt 05:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ford Focus 1.6 Tdci, szerintem az egyik legbízhatóbb motor. (persze, ha nem gyilkolod)
tegnapelőtt 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen autót ezekkel a motorokkal. 1.6-1.9 JTD, 1.9 PDTDI, 1.9 TDI, 1.6 HDI


500.000 legyen zsebbe a szervízre és akkor nem lesz meglepi.

tegnapelőtt 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Kérdeznék egy olyat, hogy 1 millió alatt/ig vagy max 1.2M-ért mivel járok jobban, a benzinnel vagy dízel autóval?

4-es, az mk1 vagy mk2 focusra gondolsz?

tegnapelőtt 08:47
 7/11 anonim ***** válasza:

mk2-ből nekem benzines volt (2008-as facelift előtzi), az is az egyik legjobb motor, de cserébe viszont az a 105 lóerő nem fogja az autopályák királyává tenni és kicsit sokat fogyaszt. meg hamar rohadt.


mk3 kombi focusom is volt mellette, egy 1.6 tdci (2011). bátran ajánlom, autópályát jól bírta, futoműve kiváló volt.

tegnapelőtt 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 mk1 focusból nincs 1.6 tdci
tegnap 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, aztán közben rájöttem 😅 1.6 -os motorral nagyon ajánlják az 1-es focust, szerintetek érdemes lehet? 5-600 ért már vannak szebb darabok, ha mondjuk valamit javítani kell akkor is maradna rá. Racionális döntés lehet? Láttam arról az 1.6-os motorról videókat, elég jól megy ahhoz képest.
tegnap 08:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit mész. Hosszú távon összeadva a diesel éri meg jobban, főleg autopályán. Ha igazán használva van, pár év alatt megeszi a vételárát egy ilyen autó.
ma 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!