Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mely magyar autópályák mely...

Mely magyar autópályák mely pihenőhelyein álltál már meg legalább egyszer valaha?

Figyelt kérdés

Ilyen kérdés még nem volt :)


Én mostanában már nem annyira járok autópályán, de amire visszaemlékszem, eddig ezeken álltam meg:

M1 (Hegyeshalom felé): Harkályos, Óbarok, Remeteségi, Börcs, Lajta, Moson pihenőhelyek

M1 (Budapest felé): Moson, Arrabona, Igmándi, Rédics, Harkályos pihenőhelyek

M3 (Vásárosnamény felé): Szilasi, Ring (már megszűnt), Jakabpuszta, Halász-aranyosi, Nagyfügedi, Igrici pihenőhelyek

M3 (Budapest felé): Igrici, Kerekharaszti, Galga, Kisbagi, Jakabpusztai pihenőhelyek

M35 (Debrecen felé): Pródi pihenőhely

M35 (M3 felé): Józsai pihenőhely


M5, M6, M7 pályákon még nem mentem soha.


A kérdésem: Ti mely hazai autópályák mely pihenőhelyein álltatok már meg valaha valamiért? Melyekre emlékeztek?

Esetleg valamelyik pihenőhelyhez van-e valami érdekes vagy furcsa történetetek?



szept. 17. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig csak az a fura történetem van, hogy a "Melyik a kedvenc vármegyétek" meg a "Melyik a kedvenc főútvonalatok"-os futóbolond már megint baromságot kérdezett róluk.
szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van, aki ezt komolyan számolja és nyilvántartja évtizedekre visszamenőleg?! :O

Fogalmam sincs. Soknál. Az M6-oson 8 évig heti rendszerességgel ingáztam minden héten. Az összes többin meg rendszerint céges autókkal járok mindenfelé. Nem vagyok sofőr, csak olyan a munkám, hogy nem egy fix irodában ülök, hanem az ország különböző pontjaira időnként ki kell mennem.

szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem majdnem mindegyikben álltam már meg. Ahol MOL kút van, ott biztos, mert MOL-os üzemanyagkártya van a céges autóhoz.
szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jártam már a következő pályákon: M0, M1, M15, M19, M2, M3, M30, M35, M4, M43, M5, M6, M60, M7, M70, M76, M8, M80, M85, M86, M9. Azaz majdnem minden. Ritkán állok meg pihenőkben, de így se tudnám feliidézni melyikekben álltam.
szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer már ki lettél tiltva innen. Megint kezded...?
szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Négyeske, M4 mióta autópálya?
szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 Az M0,M2 sem autópálya és a kétszámjegyű utak sem mind szerintem, de azért annak hívjuk ezeket.


Én sok helyen megálltam már, de lövésem nincs mi a nevük😃 Evés/ivás/WC/tankolás mikor mire van igényem, de komoly emlékeket nem hagynak bennem.

szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az M4 utolsó szakasza (Berettyóújfalu - országhatár) éppenséggel tényleg autópálya.
szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Én a kedvenc mellékúton amikor megyek, a kedvenc oldtimeremmel, a kedvenc vasúti átjárón keresztül, óvatosan a kedvenc fekvőrendőrön, aztán ahogy kijövök a kedvenc Unix-ból, megveszem a jegyet a kedvenc parkolójegy automatából, és aztán nyomom neki a kedvenc autópályámon és majd egyszer csak megállok a kedvenc parkolóhelyemen.
szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

Mindenki másra gerjed. A kérdező ezek szerint valamiért az autópálya pihenőkre.

Rám azzal kapcsolatban néznek úgy, mint valami ufóra, még a szervizben is, hogy fajből tudom az autóm teljes vázszámát. Vagy gyerekkoromban egy végállomás mellett laktunk. A buszokat nagyon kedveltem. A városban közlekedő kb. 100-150 buszt pontosan rendszám szerint ismertem. Van akinek ez meg egy tök lényegtelen dolog, nem figyeli. (Már én sem.)

szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!