Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1989-2003 között gyártott...

1989-2003 között gyártott Suzuki Swift autók,mikor fognak végleg kikopni a magyar utakról?

Figyelt kérdés

aug. 26. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem még vagy 10 év. Ez a használtautók leg-leg-legalja, van belőlük annyi mint a szemét.
aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Még legalább 20 év szerintem, de miért pont ezek zavarnak?
aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
OK, legyen 10 :)
aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Okosba még szétrohadtan is át lehet tolni műszakin illetve az elhanyagolást is elég jól bírják. Olajcsere évente és 30 évig az megy, nem úgy mint a legtöbb mai autó.
aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 van annyi "jó akarat" és "baráti segítség" hogy ez azokat tényleg áttolják?
aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül áttolják.

Parkol itt az utcánkban egy 26 éves.

Életedben (én sem ) láttam még ennyire egyben lévő autót.

Fényezése hibátlan, küszöbe, mindene rozsdamentes..ű

Patika állapotú..

aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Megkerestem az első, és második újonan vásárolt autóimat, mi is van velük..nos az össues eddig eladott esztergomi aitóm forgalomban van, érvényes műszakijuk 2026 ban jár le...


mi is a baj ezekkel...30 évesen is jobb, mint néhány egészen jól kinéző okosba behozott autócsoda...

mindegyik esztergomi suzukink automata váltós is...hibátlanok.

aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Alex Fly ***** válasza:
100%

Majd akkor, ha már alkalmatlanok lesznek a közlekedésre -és nem éri meg alkalmassá tenni őket. Ez nem mostanában lesz...

Tartós, megbízható konstrukciók; ha a rohadást sikerül elkerülni, akkor túlélik a mai modern típusokat...

aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#5

Borsod megyében elég jól ismerem a műszaki vizsgaállomásokat. Miskolcon tudok pl. két helyet, ahol majdnem bármi átmegy (csak az nem, ami tényleg életveszélyes).


Hallomás alapján viszont Kazincbarcikán olyan hely van, ahol szó szerint mindent áttolnak, bármit meghamisítanak. Ismerős elmondása alapján úgy ment oda az autó, hogy a kézifék komplett ki volt szakadva belőle (kar sem volt benne), az is átment.

aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen ellenségük van: a rohadás.

Ami szar dolog, de ha valaki szereti a kis Swiftjét, akkor könnyen talál hozzá olyan karosszériát aki csinált már ilyet. Mert kb mindegyik csinált már. Ahogy az összes autószerelő is.


Azon kívül meg alapvető dolgokat kell cserélni, folyadékok kopó dolgok, mindet fillérekért, és kimegy a világból a maga hangos, papírdobozos, pattogós valójában.

Benzint is csak ímmel-ámmal eszeget. Nincs olcsóbb módja autó üzemben tartásának, mint egy ilyen Swift. Emiatt pedig minden kispénzű ember, akinek csak szüksége van egy guruló esernyőre, imádja a mai napig.


Szóval én azt mondom hogy kb 7-8 év kb mire vidékről is nagyjából kikopnak, addigra már az is elkezd rohadni amelyik most még egyben van.

aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!