Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mondeo 2.0 EcoBoost...

Ford Mondeo 2.0 EcoBoost fenntarthatóság, megbízhatóság?

Figyelt kérdés

Szeretnék autót vásárolni, és ezt néztem ki magamnak. Pakolhatóság miatt mindenképpen kombit szeretnék, de ez másodlagos. Elsősorban benzines motorral szeretném. Nézegettem a többi motorral is, de ígéretesnek tűnik nekem a 2.0-s. A kérdés már csak az, mennyire fenntartható illetve megbízható? Értem ide azt, hogy az "álatlános" szerviz (olajcsere és hasonlók) ne több száz ezres tétel legyen.


Illetve ha ez nem, 2,5-3M forintig milyen használtautót érdemes venni amiből létezik kombi, megbízható, erős (min. 130LE) és nem fog kelleni a gatyámat is ráköltenem? XD

Tudom-tudom, sokat akar a szarka, de ez egyelőre csak érdeklődés.



#ford, mondeo, autó, #turbó, benzin,
szept. 16. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Ha nagyon olcsón akarsz kombit akkor suzuki liana. A mondeok nem éppen a probléma mentességükről híresek....
szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem nagyon olcsón akarok, ha nagyon olcsón akarnék autót, vennék egy swiftet. Olyat szeretnék ami megbízható de azért megy is.

Szerintem 2,5-3M forint még használtautóknál sem egy alsó kategória.

szept. 16. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Az EcoBoost egy világégés, amit az EU-s norma törvények hoztak e világra. De tényleg.
tegnapelőtt 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

hulladék, meg ne vedd mert igényelhetsz hitelkártyát :D

nekem volt ilyenem és klasszik állandóan elfolyt belőle a hűtővíz, a végén hengerfejezni kellett de akkor ki kellett már a vezérlést cserélni rajta, stb. a vége egy 1 milliós számla lett. kerüld el jó messziről ha jót akarsz.

tegnapelőtt 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Csak a szmókencsárm tédécéí.
tegnapelőtt 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha találsz 2.5T motorral, az jobb konstrukció. 2.0 EB gen 1 esetén van néhány drágább hiba, mondjuk ha magad szereled, még vállalható. Csakis kézi váltóval!
ma 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!