Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa 147 JTD 2003 Sziasztok...

Germann Jörg kérdése:

Alfa 147 JTD 2003 Sziasztok! Megbízható helyről vettem meg a kocsit. Először alacsony olajszint.Elötte cserélte a szerviz.Izzító gyertya,Hátsó ködlámpa izzó(semmi baja)ABS ASR hiba. Szerintetek? Komolyan kell vennem? Miért van ez?

Figyelt kérdés

#elektronika #hibakód #Alfa 147 1.9 jtd
szept. 16. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy mi van?
szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tessék...?
szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
20+ éves olasz autót vettél, szerinted nem lesz semmi baja? Segítek, a gatyádat fogod rákölteni rövidesen!
szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3. Hát pedig megbizható helyről vette.

Persze lehet az autó nem megbizható.

szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jobban örültem volna,ha egy alfás válaszol,mert kárörvendő cinikus megjegyzésekből kiderül hogy ti nem vagytok azok!
tegnapelőtt 07:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Te meg ugye az vagy. Analfabétás.
tegnapelőtt 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írd le érhetően mit szeretnél.

Alacsony olajszint: oké, ezt most kiírta az autó vagy te vetted észre?

Ezzel az izzító gyetya meg abs és asr hibával mi van? Ezt is az autó írja ki vagy tényleg hiba?

Ha kezd haldoklani az aksi akkor szoktak érdekes dolgokat kiírni az autók.

Ha Alfások válasza érdekel akkor irány egy Alfás facebook csoport és ott kérdezd. Hidd el előbb kapsz választ vagy ajánlást egy jó szerelőre aki megnézi mi is a gond az autóval.

tegnapelőtt 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen autóm volt, tehát alfás válasz. Nem kell komolyan venni. Az olajszintet könnyű ellenőriznibigazat e mond, ott a nivopalca. Tipushiba az elektronika a facelift elottieken, mármint azon része hogy baromságokat ír ki.
tegnapelőtt 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen,amit tudtam megnéztem,és abból lejött hogy semmi sem indokolja,de a biztonság kedvéért gondoltam rákérdezek. Mégegyszer köszi
tegnap 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!