Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek realtiv jo autoja van,...

Akinek realtiv jo autoja van, 8-10m vagy esetleg felette, es nem csaladi hazban lakik es az utcan parkol nem felti a kocsit?

Figyelt kérdés
szept. 16. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az én Volvóm a kőrisben állt jobb híján...aztán elvittem a telekre, mert ott nem ült rakta a pocsojarészeg kisebbség...


szóval féltettem..

szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem akinek ilyen értékű autója van, annak nem kéne, hogy egy garázs bérlése gondot okozzon
szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

2-esnél a pont.

Bár ezek a mai böhöm nagy tank-SUV-ok nem tudom, mennyire férnek bele az ilyen szocializmusban épült, garázssori szabvány garázsokba...

szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs a környéken kiadó garázs
szept. 16. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy beszéltek róla, mintha a 8-10 milliós autó akkora érték lenne. Ez ma egy alsó-középkategóriás átlagosan felszerelt új autó.


Amúgy kérdés mitől kellene félteni, ha szar helyen laksz megértem, de alapvetően nagy baja nem lesz, hiszen ha nem otthon vagy, akkor is nagy valószínűséggel kint áll.

szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire számít jónak, én egy Opel Astrát vettem 9,1 millióért, még 2018-ban. Akkor panelban laktam, garázsok nem voltak a környéken. Az utcán nem tároltam volna. Jó 15-20 percnyi gyaloglásra egy társasház aljában találtam kiadó teremgarázs helyet. Nem volt a legkényelmesebb naponta kétszer ennyit sétálni. De simán kibírtam. Meg tudtam, hogy ez csak átmeneti megoldás.

Az ezt megelőző autómat használtan vettem, még 2012-ben, 1,4 millióért. Akkor még jóval többet ért a pénz, mint manapság, de így sem volt egy kifejezetten drága autó. Ennél úgy volt, hogy kezdetben majdnem egy jó évig a munkahelyemen tároltam. Nem használtam napi szinten a kocsit. Munkába busszal jártam, béren kívüli juttatásként kaptam bérletet. Az autót csak akkor használtam, ha valamit, valakit hozni-vinni kellett, meg minden hétvégén letoltam 500 km-t hazaingázással. Hét közben meg állt a munkahelyen az udvaron. Nem volt a legjobb megoldás, de mégse a nyílt utcán állt. Munkahelyen 0-24-ben van személyzet. Utána találtam a teremgarázsod helyet. Az Astra már új korától oda került.

szept. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!