Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire ciki kínai motorkerék...

Mennyire ciki kínai motorkerékpárt venni?

Figyelt kérdés

Már sok éve csak Hondáim voltak, jelenleg is az van, de jövő tavasszal új motort akarok venni, és szintén Honda volt a terv. Viszont láttam egy kínai motort, ami nagyon megtetszett, és nagyon jó árban is van. Néztem teszteket is, és elég minőségi benyomást kelt. Ti bevállalnátok?

[link]

[link]


szept. 14. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Telelő Teve ***** válasza:
100%
Semennyire, a BMW is a Loncinnal gyártatja a legolcsóbb motorjait. Nyilván nagy túramotort amivel be akarod járni Afrikát vagy pályagépet ne vegyél kínait, de ilyen fos cruiserből tök mindegy melyik márkát választod, a kínaiak is tudják már a japán színvonalat.
szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem az. Jó árban van s tetszik is akkor miért ne? Te használod nem más.
szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Közepesen.
szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint amennyire dacia sanderot.
szept. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem akarom győzködni magam, de az már a múlt, hogy Kínából csak ipari hulladék jöhet. Ez már szimpla sztereotípia, de ez bennem is motoszkál. Ha racionálisan nézzük, akkor a járműipar hatalmas fejlődésen ment keresztül, autók terén már high-tech, másképp nem tud betörni az európai és amerikai piacra. Szerintem motoroknál is hasonló a helyzet.

Remélem, hogy lesz lehetőség jövőre egy tesztvezetésre.

szept. 15. 09:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, amennyiben formára megfelel akkor próbáldd ki. Ülj rá, tesztvezesd le, aztán ha továbbra is ok neked akkor vedd meg.

Én a Benelliket nezegettem, rohadtul tartják az árukat, ha egy határ sz..r lenne mind, akkor ez nem így lenne. Az 8s kínaiugyebár.

Ennek ellenére en végül használt japán motort vettem.

szept. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!