Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ferdehátú/kombi autót vennék...

Ferdehátú/kombi autót vennék 600 és 1 millió között, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szívem csücske a Skoda Fabia 1.4 16v 100lovas de nem tudom hogy ennyiért jó e.


Miket ajánlotok amik legalább ekkora erővel vannak hogy a bódét jól mozgassák (nem racsera kell)



szept. 14. 10:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet ennyiért még i30 1.4 109lóval, de garantáltan szívni fogsz vele. Szerintem ennyiért már lehet jó fabiat venni, de ha jól tudom ritka ezzel a motor változattal. Vagy ha még találsz "big blokkos" tehát 1.5-ös vasaló swiftet.
szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Vasaló swift nekem pinduri (nem érzem magam túl jól benne). Esetleg a swift helyett ignis akkor?

Vagy 1es focus ?

G astrát is néztem de vacila van

szept. 14. 17:48
 3/15 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Peugeotok és Citroenek vannak ennyiért nagyon szépek dögivel.
szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudsz egy pár típust írni? Renault/Peugeot/Citroen nyugodtan jöhet. Nem menekülők a francia autók elől
szept. 14. 18:04
 5/15 anonim ***** válasza:
A vasaló swift és a fabia is a kisautó kategóriába tartozik. Annyi, hogy a swift valóban rövidebb és egy picivel kisebb a csomagetere is.
szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Főleg a csomira hajtok. Fabiabol is kombit néztem javarészt. Csak megvagyok lőve hogy mi lenne a legjobb
szept. 14. 21:41
 7/15 anonim ***** válasza:
szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért felejtsd el a márkát meg a tipust. Csak is az állapot számítson. Ne legyen rozsda és legyen karbantartva. Magánszemélytől vedd, olyantól aki rég használja és ismeri és lelkiismeretesen be tud számolni az autó állapotáról.

Egyébként ezeket javaslom:

Citroen Xsara 1.6 16V

Ford Focus 1.6 16V

Opel Astra G 1.6 8V vagy 1.8 16V

Peugeot 206 SW, 307 1.4 8V/1.4 16V/1.6 16V/2.0 16v

Renault Clio Kombi 1.2 16v

Toyota Corolla 1.4/1.6 16V


A VW csoport szerintem csak dízelben jó (1.9 pd-m van jelenleg), a benzinesek lomhák, sokat esznek, zabálják a trafókat, az 1.4 16v-nek lehetnek szelep és olajszivattyú gondjai, nem tudom ajánlani.

szept. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Clio kombi? Nem hallottam sose róla 😅. Mennyire elég hozzá az 1.2 es motor ha mondjuk butor van benne vagy esetleg 4 fő?


Focus, Toyota,clio hanyadik generációsakat nézzem?


Opel combot néztem még este, de az is inkább dízel sajna

szept. 15. 09:03
 10/15 anonim ***** válasza:

Van Clio kombi igen, a hármasból, városba elég az 1.2, persze nem egy erőgép de egyszerű és megbízható, de ha a célod a 4emberes vagy a bútoros közlekedés akkor nem a te autód.

Tök mindegy hányadik generáció, megadod az árat a keresőbe aztán dob amit dob, 1milla alatt a kettes focus eléggé az alja, az egyesből meg a teteje, de nagyon kell vigyázni mert nagyon tud rohadni. Berlingot, Partnert is érdemes nézni ha bútort szállítasz, az 1.4 benzines megbízható, hátsó hídra kell figyelni, ha nem volt törve nem rohannak. 1.6 16v-vel jól is megy.

szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!