Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500ezer és 3 millió forint...

500ezer és 3 millió forint között mondanátok megbízható autót amire jó a 165/70/R14-es téligumi?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen gumit tervezek venni a 18 éves Fabia-mra, de sajnos már nagyon leharcolt (350ezer km, check engine) és ezért a közeljövőben másik kocsit vennék.

Mindenképp kicsi autót vennék (fogyasztás miatt):

VW konszern (Fabia 1-2, VW Polo/5-ös Golf) vagy pedig japán Toyota Yaris/Auris, UFO Civic és ha már veszek új gumit (muszáj lesz mert nincs télre) akkor olyan kocsi lenne jó a jövőben amire a leendő gumi is jó lesz főleg, ahogy írtam nem opció nagyobb kocsi.


Nem tudom ezekre jó-e a fenti Hankook gumi vagy inkább vegyek valami olcsóbb Laufen/Kingstar gumit és majd meglátom a jövőben milyen kocsit veszek?


Érdemes figyelembe venni, hogy napi 2x50 km-t vezetek a 4-es főúton ingázás miatt.



aug. 11. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lényegében minden kis kompakt kocsira jó ez a gumi, amennyiben a felni is hozzá való.
aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyet se hallottam még, hogy valaki autót választ a gumijához
aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Váó.
aug. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gombhoz a kabátot?
aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Azért az nem semmi hogy lenne akár 3 milliód egy autóra de a 20ezres gumi megtartása a fő szempont :DD

Tegyed fel használtáru oldalakra pár nap alatt elviszik valamennyi mínusszal és vegyél az új autóhoz valót.

Főleg hogy ilyen kicsi 14-es felni egy UFO Civicre biztos nem fog felmenni,szerintem 5-ös Golfnál is felejtős,Polo-Fabia és egyéb mini autókra még oké lehet

És ha ilyen nagy problémát jelent egy gumicsere akkor inkább ne vegyél 3 milliós kocsit mert a költségek is arányosak lesznek,nem kell nagy/sok dolgot cserélni,javítani hogy 100ezres számlák legyenek.

aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De csak egy pêlda, UFO-nál 16 és 17" a gyári méret. Na ott mit csinálnál egy 14-es gumival? És a többi hasonló kategóriás autó sem gondolnám, hogy ne legalább 15-sel rendelkezne
aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én nem értek annyira az autókhoz, de a 2015-ös honda accordom van és 400k km lement anélkül, hogy nagyon szervízbe vittem volna(olajcserét otthon megtudom csinálni). Kisebb szervízek voltak azért, de egyik se költséges fajta.
aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Skoda fabiak, suzukik mennek ilyen kerékkel.


De itt minden gumi egy árban van?


Az enyémre ez kell.

[link]

aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

7.

És ez most hogy jön ide?

aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyrészt me vegyél ilyen gumit, inkább keress használtat ami nem túl régi, töredék áron megvan, nem kell sajnálni annyira. Utána meg olyan autót néznék, ami jó állapotban van és megfelel az igényeknek. Hosszabb ingázás miatt 1.9 SDI motoros Fabia/Polo/Ibiza lenne elsősorban a jelölt, kicsi fogyasztás, nincs minek elromlani benne.
aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!