Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb autóápolási...

Melyik a legjobb autóápolási termék/termékcsalád? Főként belső tisztításra.

Figyelt kérdés

Szeretném meglepni páromat, és tapasztalatokra lennék kiváncsi, ki mit használ, kinek mi vált be az alapján vennék terméket.


Köszönöm előre is!😊



szept. 12. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A Lotus Cleaning termékei nem olyan rosszak, bár kissé túl van marketingezve ezért is kérik el az árát egyes termékeknek, igen nem olcsó. Szoktak árulni csomagokat különféle tisztítókkal hol beltér, külső, kerék, motortér, ilyenek, meg kell nézni a weboldalukat mikor mik vannak. Néha vannak jó akciók is.


Nekem onnan az üvegtisztító az ami 100% osan bevált tényleg nem hagy nyomot maga után és tisztít is persze, elég sok márkát kipróbáltam már és eddig egyedül a Lotusos vált be.


Meg amit nagy áruházakba kapni Turtle meg Dr. marcus meg más ottani termékek azok sem rosszak, Lidl-be is azthiszem most árulnak W5 márkás autós dolgokat, azok közül nekem a műszerfal ápoló kendó vált be, meg a sprés változat sem rossz például.

szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" Lotus Cleaning " Ahogy az első is írta.


Illetve én még a "Silk"-et ajánlom. Keress rá google-on. Széles választék van belőle, rendelni is lehet.

szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!