Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek van/volt opel onsignia...

Akinek van/volt opel onsignia és itt a sedan kivitelűre gondolok, milyen problémai vannak vele?

Figyelt kérdés
Ilyen autót szeretnék nagyon nekem corsa D-m van, és megtetszett az insignia. Viszont többen lebeszéltek róla mert elvileg problémás autó. Nagyon sajnálnám ha tulajok vagy volt tulajosok is hasonlókat írnának róla, de az a biztos, ha olyantól kérdezem akinek esetleg volt ilyen autója. Az hogy “persze egy elhanyagolt autó az mindig rossz lesz amit karban tartanak annak meg kevésbé lesz baja” ismerem már sokszor hallottam. Úgyhogy a kérdésem személy szerint kinek milyen tapasztalata van vele mik a főbb hibái stb.

szept. 11. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni hogy milyen motorral akarod venni...
szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen láttam van több típusú is, mindegyikre kíváncsi volnék!

Kinek milyen van, és milyen tapasztalatai vannak vele.

Benzin; dízel minden méret egyaránt érdekel.

szept. 11. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:

2.0 Cdti. 160Le. Jelenleg ez van.


Utólag meg van csapágyazva a motor, 2 évenként olajpumpatömítést kap akkor nagy gond nincs vele.

A többi az apróság: beázhat a fényszóró és a xenon trafót tönkreteszi. Elreped a kiegyenlítőtartály. Toronycsapágyak, egyéb kopóalkatrészek, futómű geometriája "elmászik" darálni kezdi a 4 gumit. Az itthoni utakon ezek alkatrészek, szilentek nagyon gyorsan elhasználódnak. Turbó cső hosszában elhasad. A helyére sport szilikont szoktak feltenni, sokkal jobb mint a gyári ez nem fog elhasadni.

Többi általános karbantartás, mint más autóknál. A valóságban nem egy ijesztő hiba. Az egész autó könnyen javítható. Van hely a motortérben és mindenhez könnyen hozzá lehet férni.

tegnapelőtt 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!