Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2007 Citroen C5 2.2 HDi...

2007 Citroen C5 2.2 HDi vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire ördöglakat egy ilyen típus? A 170 lovas 2.2 HDi-re gondolok.

szept. 11. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
A 2.2 HDI az egy jó dízelmotor. Ha jó állapotú az autó, akkor jó vétel lehet.
szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Francia autó, szóval óvatosan vele! Légy körültekintő, fontold meg a vásárlásod.

Nem árt ha szakival mész nézetni ilyet.

Plusz infó autókerből ne vegyél franciát. (Sajnos rossz tapasztalataim miatt bőséges fenntartásaim vannak velük szemben...)


Alapesetben jó motorral rendelkezik, de mint mondtam fentebb nézesd át vétel előtt.

szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
17 éves dízel remek vétel. Huszon éve volt nagy franciám. Nem nagykorú. 6 éves. Állandóan szervizbe hordtam. Minden qva drága hozzá. Nics pénzed egy új kisautóra és nagyot, ritkát drágát akarsz.
szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
3 folyt. Amúgy örök darab. Márkakereskedésben körbe röhögtek, amikor kínomban beakartam cserélni egy új citromra. Alföldi kereskedő beszámította fillérekért egy újba. Bontóba beadom jobban járok. Az új is qva xar volt.
szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
4 folyt. Qva jó érzés amikor bagóért hirdeted a 8 éves autódat és fél évig egy telefonhívás nincs. Utána szaladgálsz mindenféle márkakereskedésbe és az arcodba mondják hogy eladhatatlan. Ingyen sem kell a kutyának sem.
szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!