Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy GTI-m,és márkaszervízb...

Van egy GTI-m,és márkaszervízbe vittem olajcsere,de?

Figyelt kérdés

6éve van nálam, elköltöztünk Pestről Pécsre, és itt vittem el a kocsit a kötelező szervízre 9ezer kmeneként cseréltetek benne olajat...

A márkaszervízt a szervízkönyv miatt csinálom, direkt megjelöltem az olajszűrőmet, a monogramomat belekarcoltam, és hát "csere" után ugyan az volt rajta... meg gyári olajat kértem bele, és ebből a nagy hordóból tettek bele... Természetesen panaszt tettem, bocsánatot kértek, nem is kellett végülis kifizetnem a cserét, most mi tévő legyek, hova vigyem a kocsit? ezért menjek vissza Pestre?


szept. 10. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Helyi Facebook csoportokban érdeklődj,keress vissza posztokat melyik szerelőt ajánlják a legtöbben.Mondanám Google Térképet de ott volt 4,4 csillagos szervíz több száz vélemény alapján

ahol lehúztak volna több százezer forinttal.

Olajcserére főleg nem érdemes márkaszervízbe vinni mert minőségibb nem lesz a munka mint láthatjuk de cserébe marha drága.Számlát olcsóbb szervíz is tud adni,nem lesz nagy jelentősége eladás szempontjából hogy márkaszervíz vagy független .

szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs már rajta garancia. Keress egy megbízható független szervizt helyben, tedd el a számlát a munkáról, és kész.
szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tipik hivatalos márkaszerviz....

A hordós olaj még elmegy, hisz nem literes flakonokban kapják mivel nagyobb tételben kapnak. De ez a szűrős dolog tipikus. Én sem egy olyan olajszűrőt láttam már amit elvileg márkaszervizben többször cseréltek 10ezrenként, de látszott rajta ha nem ment el 30ezret akkor egyet sem.

szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért csinálom otthon vicc nélkül. Amit én rakok bele az tuti jó minőség, tuti kicserélem és tuti megfelel az előírásoknak ami az autóhoz van. Ha nagyon muszáj szerviz, akkor jó értékelés googlen és kérjed hogy hadd nézd mit csinálnak. Tuti agyfaszt kapnak tőle, de akkor biztos rendesen meg van csinálva.
szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A hordós olaj pont olyan jó mint a kis kiszerelésű, csak így kb fele annyiba kerül mint szét porciózva.

De nem egy nagy doktori műtét az olajcsere, nyugodtan neki lehet fogni és megy az.

szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Morzsi007 ***** válasza:
Én is otthon csinálom az olajcserét mindkét autónkra, mert erre én is érzékeny vagyok. Évente olaj és olajcsere. Komolyabb feladatokat ismerősre bízok, csak nincs ideje sosem. 🙂
szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!