Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy néz ki egy szimulációs...

Hogy néz ki egy szimulációs vizsgálat az orvosi alkalmassági vizsgálaton?

Figyelt kérdés

Üdvözöllek! A jogosítványszerzés a téma.


A story: szerecsétlenségemre egy kisebb testi hibával születtem, aminek következtében rövidebb lett a nyakam, enyhébben mozgáskorlátozott vagyok.

Ami nem is számít, nem ez a lényeg, de kapcsolódik a történethez. Jelenleg 36 éves vagyok, és 1-2 éve döntöttem úgy, hogy elsajátítom az autóvezetést, megtanulom a Kreszt illetve megszerzem a jogosítványt.

2023 tavaszán kezdtem meg a tanulást, ami körülbelül fél évig tartott, míg online e-learning formában megtanultam a Kresz szabályait és sikeresen, többszöri nekifutásnak levizsgáztam belőle. Szóval, sok energia, pénz és idő van a hátam mögött, és szerintem érthető, ha nem szeretném, hogy elkaszálnának.

És különben is autó nélkül létezni nemigen lehet, főleg vidéken. És én vidéki vagyok.


Szóval, hogyan képzeljem el a szimulációs vizsgálatot szerintetek?


szept. 8. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem is hallottam ilyenről...


Elmész háziorvoshoz, megcsinálja azt a pár vizsgálatot ami kell az alkalmassághoz és ennyi.


Nem értem mit kell túlbonyolítani szimulációval amikor mindkét kezet, lábad megvan és működik, látsz meg hallasz rendesen, nincs cukorbetegséged sem. Rövidebb a nyakad, de gondolom tudod mozgatni ha körül kell nézni.

szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!