Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsgák után ti meg...

Műszaki vizsgák után ti meg szoktátok mindig nézni a fotókat a JSZP-n, amikor hazaértek a műszakiról?

Figyelt kérdés
Miután leműszakiztattátok az autót, meg szoktátok nézni a vizsgafotókat róla a vizsga után a JSZP-n?

szept. 6. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Saját kocsim, láttam már, mit nézzek rajt?

szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Mit nézzek rajta, hát ott voltam a vizsgán???
szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Én meg szoktam.
szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, mivel láthatom élőben is és a jszp-n nem tudok retusálni sem.
szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megszoktam nézni.
szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg...


Vicces, hogy minden vizsgaállomáson valami 10-15 éves kis fényképezőt használnak 😅😅😅

szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg szoktam, igen. Annak ellenére, hogy végig ott állok az autó mellett.
szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg, és meg szoktam állapítani, hogy milyen jól néz ki! :-)
szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A sajátomról nem, azt látom minden nap. 😃 Az előzőnek tudtam hogy most járt le augusztus végén, azt megnéztem, ugyanolyan szép állapotban van, mint ahogy eladtam.
szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

#9, az előzőt én is megnéztem. Sintén most járt le augusztusban. Egy 40+ éves Ladáról van szó. Igyekeztem gyári állapotában megőrizni, végig garázsban tartottam. Kívül-belül minden gyári volt rajta, a kárpitoktól az eredeti krómos disztárcsákig.

Egy fiatal srác vettem meg. Hát, nem örültem a látványnak, de mindegy, kifizette, az övé, azt csinál vele, amit akar. Röviden: típusidegen alufelni, extrém kerékdőléssel, porig ültetett futómű. Belül a gyári gumiszőnyegek helyett valami csiricsáré gyerek játszószűneg lett bevágva. Tuningülések, tuningkormány, tuningváltóbot. Meg mindenféle utólagos homasitás bazári kacatok, olajhőfokmérő meg hasonlók.

szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!