Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda, Suzuki Vagy Yamaha?

Honda, Suzuki Vagy Yamaha?

Figyelt kérdés

Melyik Márka a legjobb választás?

Van a három márka között minőség, tartósság probléma? Van valamelyik márkának több "betegsége" a másiknál?

A Honda és a Yamaha között vacilálok, és zavarba ejtő, hogy a Honda ugyan abban a kategóriában (és köbcenti) olcsóbb, Legyen az Túra, Robogó vagy akármelyik más... Miért?


szept. 2. 00:16
 1/5 dirtboy ***** válasza:

Nem márkat kell egymáshoz hasonlítani hanem konkrét típusokat.

Mind a 3 márka jó márka,nem problémásak általában a motorjaik.

szept. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szolovjov ***** válasza:
Én Hondáról inkább visszaváltottam MZ-re
szept. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy olcsóbb, nem sok mindent jelent. Sokan nem tudják beárazni, sokan túl akarnak adni rajta, meg vannak piaci viszonyok, pl. ha ugyanabból a zsánerből sokkal több a Honda, nyilván hígul az irányár.

Egyiknek sincs több betegsége, mint a másiknak, és mindenki másra esküszik. Nekem a Honda a legszimpatikusabb a Honda, és a leginnovatívabb is a három közül tapasztalataim szerint, de a Yamaha, Suzuki és Kawasaki is nagyon szorosan követi a közembernek szánt motorok terén. Nekem Hondám van, de ha ugyanennyiért vagy olcsóbban ugyanilyen kategóriájú és állapotú Suzukit találtam volna, azt is megveszem. Ha megnézed a nem márkakereskedéseket, motorszerelőből is bőven fogsz olyat találni, akik csak japán motorral foglalkoznak, de azon belül mindegyikkel.


Betegségek típusonként vannak. Pl. egy Honda VFR800-nak csak idő kérdése, mikor hal be az alternátor, ha még nem cserélték, ezt minden tulaj és szerelő tudja. De ezek típushibák, nem márkafüggőek.

szept. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
BMW.
szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4: A három Japán motor márka között látsz olyat hogy BMW? :D

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

szept. 3. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!