Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Colt 2008 évjáratú...

Mitsubishi Colt 2008 évjáratú autó megéri 1 460 000 forintért?

Figyelt kérdés

Olyan eladótól venném az autót aki elvileg karbantartotta, makulátlan állapotba működik benne minden. Van benne klíma, kijelző, és sok minden ami egy átlag embernek kell, legalábbis ennyi pénzért. Dízel kocsi. Az autó hátrányai az, hogy két ajtós, manuális (de engem ez nem zavar) és közel 16 éves. Így nem tudom meddig fogja kibírni. Viszont lehet alkudni belőle valamennyit.

Szerintetek megéri vagy van ennyiért vagy olcsóbban jobb ajánlat is? Természetesen olyan eladó nem jöhet szóba aki annyira elhanyagolta az autóját, hogy esélyes legyen az, hogy ezért legyen rövid életű.

25/F



szept. 1. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

460 ezerért manapság egy 25 éves vasaló Swiftből sem kapsz jó állapotút. Ennyibe egy középkategóriás bicikli kerül manapság.


Tehát aki ennyiért árul egy viszonylag értelmes autót, annak vagy nagyon gyorsan kell a pénz, vagy számos hibája van az autónak és reálisan lőtte be az árat.


Nem akarlak megbántani, de ugye az kiderül a kérdésből, hogy nem értesz az autókhoz egyáltalán. Az biztos hogy nem egy 16 éves dízellel kéne kezdeni. Egyébként ebben az autóban Mercedes fejlesztésű OM639 motor van, nem egy rossz konstrukció, de te azt nem fogod tudni, hogy mennyire volt elhanyagolva motorikusan, vagy sem. Ha nem rozsdásodik, akkor nem egy rossz vétel a Colt, de felmerül bennem a kérdés, hogy miért akar valaki kisautót venni dízel motorral... Meg ugye amit írtam, ennyi pénzért valószínűleg egy lefingott darabot fogsz kapni.

szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 460 000 mielőtt kommentet írsz kicsit oda figyelhetnél.
szept. 1. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Miért, én mit írtam?

szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

#3-as lehagytál egy misit bástya! :D

Erre gondolt a kérdező, hogy nem fél millióért hanem másfélért venne!


Kérdezőnek meg:

Egyébként alapvetően nem egy rossz autó sem műszakilag sem formatervre, meg ahogy látom, te már bele vagy szerelmesedve. Én azzal sem értek egyet, hogy első autónak gond lenne a dízel!


A manuális váltó szerintem ebben az árszegmensben kifejezetten előny, a két oldalsó ajtó már talán napi használatnál problémásabb, de nem élhetetlen.

szept. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Másfél milka egy 16 éves 2 ajtós kisautóért?

Hát persze, a hülyének is megéri!

Főleg annak...


A manuális váltó miért volna hátrány? Inkább előny, azzal vszeg soha nem lesz semmi gond.

szept. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ennyiért vagy ennél olcsóbban tudtok ajánlani valami? Valaki aki jobban ért az autókhoz? Amúgy nem ez az első autóm három éve van jogsim addig apum régi Renauljával járkáltam. De télen elkezdtem dolgozni ez az autó három hete tönkre ment és ezért is akarom most saját autót venni. Amúgy az automata váltó kényelmesebb lenne. De elvileg többe kerülne a javítatása mint a manuálisnak ha tönkre megy. De mennyi is lenne az esélye ennek?
szept. 3. 12:26
 7/7 anonim ***** válasza:

A következő 5 évben valszeg tönkremegy majd. Javítása egy ilyennek alsó hangon 800 ezer - 1 millió.


Amúgy minek kell neked dízel?

szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!