Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi colt 1.3 2002-es...

Mitsubishi colt 1.3 2002-es évjárat menet közben leáll, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Volt szerelőnél, a diagnosztikai műszer nem jelez ki problémát, gyertyákat és generátort cseréltem rajta.

Nagyjából fél óra elteltével leáll a motor, újra tudom indítani majd rövid időn belül ismét leáll.


júl. 28. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:

"gyertyákat és generátort cseréltem rajta"

Minek?


Kell rá egy diagnosztika. Nem, nem valami kamu hozzá nem értő kóklerre gondolok, aki rádugta a gépet, aztán széttárta a karjait, hanem normális diagnosztikára, olyan ember által, aki tudja is hogy mit csinál.


Ezer oka lehet, neten tippelgetni nincs értelme.

júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
júl. 28. 08:32
 3/4 krwkco ***** válasza:

"Mitsubishi colt 1.3 2002-es évjárat menet közben leáll, mi lehet a probléma?"

Az volna a tippem, hogy valamilyen elektronikus alkatrészben a melegedés kontakthibát okoz. Próbáld meg a gyanús alkatrészeket egyesével melegíteni vagy hűteni. Alacsony fokozaton hőlégfúvóval vagy coldspray-jel. Hátha így valamelyiknél hamarabb leáll vagy nem áll le. Én a főtengelyszenzorral kezdeném.

júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
júl. 29. 01:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!