Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mann, vagy Hengst olaj,...

Mann, vagy Hengst olaj, levegő, és pollen filtert vegyek? Mivel jobb az egyik mint a másik?

Figyelt kérdés
szept. 1. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegy.
szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó. Olajszűrőből és olajból jó fajtát vennék, a többiből a legolcsóbbat és évente csere minden.
szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
olajból LiquiMoly-t akarok.
szept. 1. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:
PURFLUX az egyik legjobb.
szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ebből nem csinálnék gondot. Mindegyik jó minőségű. Amelyik olcsóbb, vagy amelyik ott van a boltban a polcon!

Rendszerint Mahle, Hengst, vagy MannFiltert szoktam venni.

Olajból sem ragaszkodnék annyira az LM-hez. Egy gyártóművi specifikációnak megfelelő Mobil1, Motul, stb. semmivel nem rosszabb, csak kevésbé nyomják a marketinget.

szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fölös pénzkidobás, jó a sima SCT-mannol vagy átcsomagolva Denckermann. Filléres tétel, a többinél a marketinget kell megfizetni semmivel se tud többet, ami fontos, cseréld meghatározott időközönként. Olajból is mannol total shell ezek olcsók és jók is nem kell motul se castrol.
szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedjük már el ezt az alkatrészmárka fétist. Annyira mindegy. A szuper nagynevű is lehet sz4r meg a noname is lehet jó.
szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 os vagyok én is ezt pofázom de nem hiszik el xd
szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!