Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2T motoroknál a levegő benzin...

2T motoroknál a levegő benzin keverék/alapjárat optimális beállítása?

Figyelt kérdés
Nem tudom helyes-e, de úgy indultam neki ,hogy a levegő csavart becsavartam koppig, majd egy negyed fordulatot ki. Az alapjárat csavart kb. középállásba állítottam. Ráindítottam, hagytam járni, közbe kis gáz adagolásokkal. Amikor stablinak érződött mentem vele pár kört ,hogy jól bemelegedjen. Majd a levegő csavart elkdezdtem kifele tekerni lassan, és amikor a legerősebb volt az alapjárat ott megálltam és az alapjárati csavart kezdtem el kifelé tekerni addíg amíg a legalacsonyabb de stabil alapjáratot el nem értem. Mi a véleményetek erről?

máj. 30. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Tökéletes, meg is válaszoltad a feltett kérdésed.
máj. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzést! Most először csináltam ilyet, kicsit még bizonytalan voltam a folyamat helyességét illetően:)
máj. 31. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!