Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW z3 fenntartási költség?...

BMW z3 fenntartási költség? Mennyi lenne?

Figyelt kérdés

Nem érdekel az, hogy úgy sincs rá pénzed ha kérdezed...

Van Pénzem.



aug. 25. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Akkor minek kérdezed? Vedd meg, tartsd fenn. Kész
aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ettől féltem xd. Csak érdekel ezért kérdezem, a BMW-t meg amúgy útálom csal ezt az 1 fajtát szeretem belőle.
aug. 25. 19:04
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

#2

Ilyen gyerekes és buta hozzáállással nem való neked a BMW. Maradj szépen a Suzukinál.

aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az 1. autóm az Maserati ez lesz a 2. szóval majd te maradsz a suzukidnál.

A kamu,trollkérdésezők meg hagyjanak.

aug. 25. 19:31
 5/14 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
86%

Ez egy kis könnyű roadster volt - nincsenek rajta nagy fékek, nagy kerekek, semmi különleges. A gyári alkatrészek meg gyári szerviz munkadíja drága, de amúgy a maga idejében az olcsó kategóriában indult.


Az más kérdés, hogy azóta már az összeset megtörték, rosszul szerelték össze és minden világít a műszerfal, mint a karácsonyfa. Az előző tulajok kókányolásaival nem lehet érdemben számolni, de valószínűleg tetemes összegeket lehet belelapátolni egy ilyenbe.

aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó
aug. 25. 20:03
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem mindenáron Z3-ban gondolkodsz, akkor vannak japán alternatívák sokkal olcsóbban.
aug. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem most már biztosan megveszem 1850000-ftért.
aug. 26. 09:14
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

25 éves, sportkocsiról beszélünk, ráadásul BMW.

Nincs egy egzakt szám rá.

Meg tudod nézni unix árlistában a problémásabb alkatrészeket, meg amiket rendszeresen kell cserélni. Aztán ennyi.

Hogy mit fogsz ki, az már a helyetted az átvizsgálást végző szakértelmén és szerencséjén múlik.


De megnéztem hahu-n is, 1,85M-ért árult fekete példány egy hulladék. Eleve gyanús, hogy a 17 db-os kínálat második legolcsóbb példánya. Az eleje igénytelenül lett összerakva a törés után, a kormány alapján minimum duplája km van benne (bár jszp szerint csak 60k-t tekertek vissza rajta), mint az óra szerint. Csak héba-hóba volt rajta műszaki, volt olyan eredetvizsga amin konkrétan motor és komplett eleje hiányzott az autónak. Motorkódot már kisavazták.


Bőven 3M felett kapsz értelmes példányt ezekből. Ezt a hulladékot, pont egy ilyen baleknak tartogatják, aki nem ért hozzá és kétszer annyinak akarja mutatni magát, mint amennyit megengedhet

aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Legyen sok örömöd benne! :) Ajánlottam volna mást, aminek olcsóbb a fenntartása, szervízelése és a teljesítmény/tömeg aránya, de a Z3 is jó kocsi.
aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!