Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A jobb hátsó keréknél, fura...

A jobb hátsó keréknél, fura égedt szag volt, és füstölt egy picit. Gyors mentem vízért. Amikor leöntöttem hideg vízzel akkor füstölt/gőzölt. Beragadt a fék??? Olyan égedt gumi szag volt.

Figyelt kérdés

aug. 25. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Fék vagy kerékcsapágy.
aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem írni. Hogy előzött egy autó és erőteljesen kellett rálép én a fékre. Majd utána éreztem a fura szagot előszőr. És ahogy megálltam itthon akkor làttam h picit füstöl és utána locsoltak hideg vízzel.
aug. 25. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak simán gumiszagot éreztél.


A hideg viz jó nagy hülyeség volt. A fék üzemszerűen meleg. Ha hirtelen egy pontban lehűtöd a vízzel, akkor elvetemedhet vagy elrepedhet a tárcsa.

aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Uhhh ezt nem tudtam.

Most szőke nős leszek😂. Akkor beragadt a fék attól volt a szag és a füst?? Vagy a keréktől? Tárcsát nem látok repedést sem kívül sem belül.

aug. 25. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyot fékezel, akkor megcsúszhat a gumi és az lesz büdös. Nincs vele teendőd.
aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megkellene emelni és megforgatni a kereket hogy szorul vagy ragad-e.
aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!