Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passatba jbl hangszórót?

Passatba jbl hangszórót?

Figyelt kérdés
Az alany egy b5.5 passat 8 hangszórós kiszeretném cserélni az összes hangszórót jbl-re de nem tudom milyet vegyek bele szóval ha valaki tudna küldeni linket azt megköszönném:D

aug. 22. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a márka csoportjában érdeklődj. JBL-t amúgy senki se szokott kocsiba rakni.
aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A dzsíbíel egy ipari hulladék, főleg autóhangszórókban... nem is értem miért terjedt el.

Ha jót akarsz magadnak akkor ne azt tegyél bele.

aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a bibi, hogy nem csak annyiból áll egy kocsiban a hangszórócsere, hogy kiveszed és raksz bele másikat, csak passzoljon a méret. A gyári hangszórók általában speciális kialakításúak, tehát kell beépítő- kielemlőkeret is. Csajom Fabiájának ajtajában cseréltem hangszórót. Még valamikor úgy vettem őket, hogy VW csoportos autóhoz valók. De ott is kellett 3D nyomtatni cirka 2 centis emelést, mert pont ott volt az ablakemelő vasa mögötte. A gyári hangszóró persze ehhez volt megcsinálva.


Legbiztosabb, ha kiszedet, és magad leméretezve veszed meg. Fontos dolog lesz a beépítési mélység, vagy kell a kiemelőgyűrű. A magas sugárzóknál meg biztos kell majd faragni, ha azokat is cserélni akarod.

aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!