Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy általánosságban mennyi...

Nagy általánosságban mennyi idő, mire elkel ez használt autó?

Figyelt kérdés

500k ft alatti kisautó. Ha az árát a piaci átlaghoz lövöd be, de kell rá pénzt költeni az új tulajnak, ha fullra rendbe akarja hozatni.


Egy chevrolet kalosról van szó, viszonylag kevés km, 160k, ezüst színű, nem lelakott, szép belső, lakatolásra kell költeni.


400k környéke reális ár érte?



aug. 20. 11:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg egy igásló az autó, engem még soha nem hagyott ott. Melózni szerintem tökéletes, műszakin okosba még simán átmegy jövőre.
aug. 20. 13:33
 12/17 anonim ***** válasza:
52%

Azért ez annyira nem általános amit felsorolsz. Én is adtam el egy alacsony árú autót. Nem a profitmaximalizálás volt a célom, ezért szándékosan a piac alsóbb szegmensége lőttem be. 380e-ért hirdettem. Ha nagyon akarom és ráértem volna hosszasan hirdetni, lehet hogy 500-600 körül is leklet volna. De nekem ehhez se időm, se kedvem nem volt.

Facebookra tettem csak fel, azonnal volt rá vagy 40 jelentkező. Az első alku nélkül el is vitte, ráadásul nem kisebbségi volt. Tehát kb. 2 nap alatt kelt el.

aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

"műszakin okosba még simán átmegy jövőre."

Hát ha "okoskodni" kell, akkor annyira nem tiptop állapotú. Tegyük fel valaki 400-ért megveszi. Átírtaja, lakatoltatja, fényezi, meg a szokásosak: olaj, szűrők cseréje, esetleg új téli gumi, bár ezt nem írtad. Máris 700-ba van neki, úgy hogy foglalkoznia kell vele. Ennyiért szerintem kap készen jobb autót is. Nem állítom, hogy lehetetlen eladni, de nem a legvonzóbb paraméterek, szerintem.

aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13, jó állapotban van arra, hogy használja, aki ilyen ársávban keres autót, úgy hogy magyar embertől veszi, rejtett hibák nélkül.


2 szezont futott 4évszakos gumi van rajta, olajcsere + szűrők erre az autóra 25ezer ft.


Lakatolás meg olyan, hogy a küszöb végénél rohad, amit meglehet oldani ugye "cickány" módszerrel. Nem hinném, hogy bárki, aki ilyet árkategóriájú autót vesz költeni többszázezret lakatolásra, meg fényezésre.


Amúgy lejjebb vettem az árát már 350re.

aug. 20. 13:54
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Klíma nélkül elég nehéz lesz most eladni. Majd ha nem kell klíma akkor fog elmenni.
aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
kílmás, de van valami nyűgje, csak 1 szezont bír ki benne a gáz, úgyhogy úgy hirdetem, hogy foglalkozós a klíma.
aug. 20. 15:29
 17/17 anonim ***** válasza:
58%
#16 Ja, akkor töltesd fel és vinni fogják szinte egyből.
aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!