Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3, vw bora, vw golf 4...

Audi A3, vw bora, vw golf 4 jó autók?

Figyelt kérdés

Volkswagen Golf 4 1.6 (101-105le)

Audi A3 1.6 (101-105le)

Volkswagen Bora 1.6 (101-105le)


600-800ezerig jó vétel lehet?


Tetszenek formatervre meglehetősen az alábbi autók de nem tudom hogy mennyire jók



aug. 20. 06:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%

Többféle modell szóba jöhet, én ezeket nézegetném elsősorban:


Honda Jazz 1. generáció 1.4

Honda Civic 7. generáció 1.4 vagy 1.6

Toyota Corolla 9. generáció 1.4 (ebből is van 1.6-os, de ennyi pénzért nem ajánlom)


Néhány konkrét hirdetés, ami nem tűnik rossznak:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ennyi pénzért nem fogsz "komoly" autót kapni úgymond, de ezek a típusok egyszerű és kiforrott motorral (világvégére is elmennek), megbízható manuális váltóval, klímával vannak szerelve ennyi pénzért. Nyilván kopóalkatrészekre ezeknél is oda kell figyelni, meg ennél többre is, ha hosszú távon számolsz vele, de összességében jó választás. Értelmezhető teljesítmény, jó ár-érték arány. Sokkal jobbak, mint a VW csoport korai benzines motorjai. Alternatív javaslatom BMW E46 316i vagy 318i, az komfortosabb és nagyobb teljesítményű autó, de ott nem árt, ha alap dolgokat te is meg tudsz csinálni a verdán.

aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Imádom a BMW formáit. De 1 misi alatt rizikósnak tartom őket sajna.


A Honda jazz-nél érdekes hogy 1339cm³ az náluk már 1.4 (vicces nekem).

Nem tudom hogy a nagy Jazz ennyiért jó vétel e. Akár csak a 7es civic. Sok helyen olvastam hogy ezek csak 1misi fölött.

Ezt a 2 autót a 83 és 90 lovas motor jól viszi?


Párom Thaliat akar venni magának kb 500ból jókat talál. (98lovas), aranyos meg minden, tetszik nekem is, de én magamat nem tudom elképzelni benne sajna. Így jutottam ki a vw típushoz random. De keresem a helyem még sajna (22F)

aug. 20. 10:16
 13/36 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, kis pénzből kis focit lehet csak csinálni. Ezek biztosan nem hibátlan autók abban az értelemben, hogy szilentek elfáradhattak a futóműben, a klímahűtő valószínűleg szét van mállva, tömítések lehetnek cserések stb. De ezek pár tízezer forintos tételek, amiket érdemes kifizetni, ha hosszú távon szeretnél egy kvázi hibátlan autót. De 200-300 ezres futás közötti használt autó sosem lesz hibátlan. Le lehet menni eggyel lejjebb, és vasaló Swifteket, Altókat, egyéb filléres kisautókat nézni, de egyrészt hibátlanok azok sem lesznek, másrészt egy kis fűnyírómotoros közlekedőkedényre kevésbé szívesen költ az ember akárcsak 50 ezer forintot. Nyilván egy 1.4 Jazz sem egy erőgép, de mint írtam, kiforrott és atombiztos konstrukció, amivel azért viszonylag komfortosan és tempósan lehet közlekedni.


Nem tudom, hogy pontosan miket és hol olvastál, de nem kell hinni minden hülyeségnek. El kell menni megnézni a hirdetett példányokat, aztán úgyis látod, hogy mi van. Ha abszolút nem értesz hozzá, akkor szólj egy haverodnak, aki igen.


Személy szerint sokkal inkább vennék egy bármilyen Hondát, mint egy VW csoportos benzinest.


Az említett BMW típusból is lehet ennyiért találni értelmesnek kinéző példányokat.

[link]


De rábeszélni nem akarlak semmire, hisz a te döntésed és pénzed.

aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

az a baj az általad felsoroltakkal, hogy már minden hülyegyerek lerúgta magáról, nagy valószínűséggel olyan állapotban tudnál kifogni ezekből, amikre egy forintot nem érdemes áldozni.


Ha csak ennyi pénzt szánsz autóra, tényleg, mi baj egy honda jazz-el, vagy yaris-sal?


150-200ezer km ezekben körülbelül 10 éves korukban lehetett.

aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Nincs gondom a Jazzel. Yaris nekem picit kicsi (suzuki Swiftbe (régibe) is a ki-be szállás néha nehéz volt (176cm lennék). Ülés hátra tolva se volt valami egyszerű a kormány alatt a lábat igazítani 😂.


Sajna tudom hogy az említett autokat le rúgták. BMW ami lett linkelve gyönyörű, fixen próbálnám a gyári állapotát tartani (max ablak árnyalat váltás meg talán kipufogó de az is kétséges váltás). Inkább életbe tartani rendesen akarok bármilyen autót, legyen francia, német, japán stb.



Nincs úgy nagy gondom nekem egy autóval se. Csak bizonytalan vagyok. Ezért is kérdezek és hallgatok meg minden tanácsot

aug. 20. 12:30
 16/36 anonim ***** válasza:

a linkelt bmw-nél már nem tudnád a gyári állapotot tartani, hülyegyerek kipufogó van rajta, ahogy nézem, hülyegyerek felni... ezeket lecserélni nem kevés pénz.


176cm-vel nem hinném, hogy annyira kényelmetlen a yaris, ismerek 190cm magas 130kg-s batárt, aki ilyet vezet :D

aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

[link]



[link]



Rá neztem a yarisokra. Tetszenek igazából.


Mennyire ugranak/gyorsulnak pl pályán előzéskor?

aug. 20. 12:43
 18/36 A kérdező kommentje:

És akkor pl a yaris is ennyiért majdnem már a legjobb opció?


Hasonlóak mint a yaris 700-800ért mik vannak még?

aug. 20. 12:51
 19/36 anonim ***** válasza:

#16

A felnije gyári, csak festve van. A kipufogó tényleg nem gyári. :D De gondolom Paragi dob, amivel nem lesz sehol probléma, ezért is linkeltem.


#17 #18

Egyes Yarisból ennyiért csak a legalját fogod megkapni, mert elég jól tartják az árukat. Amit linkeltél második, az is le van fingva teljesen.


Én a francia és egyéb autókat hanyagolnám, benzines kisautó kategóriában sosem voltak erősek. Egy jó motorra jut három rossz. És egy kisebb motor generál is anyagi csőd már egy ilyen kategóriájú autónál. Ezért is javaslom a japán vonalat, megbízható technológiával.

aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Igazából mondták a yarist is. Azért is néztem rá azokra is.


Akkor egy 2003 körüli yaris sincs "normális" 1millió alatt?

aug. 20. 13:25
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!