Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért látok kevés sárga autót?

Miért látok kevés sárga autót?

Figyelt kérdés
Csak fekete, fehér, szürke, piros és kék autókat szoktam látni, miért nincs több sárga autó?

aug. 19. 13:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Fehér, fekete, esetleg piros vagy kék szokott lenni az alapszín, ami nem feláras. Ezek sem metál fényezések, hanem sima egyszerű egy színre lefújják. Szürkét, ezüstöt alap áron én még nem láttam...

Az utcánkban van egy fószer, akinek évek óta egy sárga Wagon R+-sza van.

aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
sok a kínai sajnos
szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nehez eltalalni ezt a szint es keves autonak all jol.


A Fiat Bravo meg Coupe nezett ki jol ilyen fenyezessel. Mas nem is jut hirtelen eszembe most..

szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13 meg a barchetta, meg a vw scirocco, corrado, meg a fiat x1/9 vagy a spider is, szerintem a 911-is jól néz ki és sorolhatnám.

Mindenesetre nem az 1.2 city-morotos libresse-autók színe.

szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen a Barchetta is nagyon bejott anno!

Meg persze 458 Italia, vagy Gallardo/Murcielago

szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A Ladámat két éve adtam el. Az gyárilag sárga volt. Az újabb autók között tényleg kevésbé jellemző. A Suzukinak, meg talán a Seatnak volt gyárilag kanárisárga autója. Ja meg sárga Fiat Stilo is rémlik. Ezek ugranak be, amiből néha látok egy-egy példányt.

Nem mindenki szereti átlagautóban a rikító színeket. Ezért kevésbé népszerű, kevesen rendelik ezzel a színnel.

szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

A sarga festek fedokepessege szar, a pirose sem a legjobb. A gyartonak egyszerubb feherre, feketere, szurkere lefujni az autot es plusz penzt szamolnak fel a tobbi szinert.

A sarga a taxi szine es szemely szerint en nem jarnek olyan autoval ami ugy nez ki mint egy taxi.

szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"A sarga festek fedokepessege szar, a pirose sem a legjobb. "


Akkor föleg, hogy az alatta levö réteg egy semleges világosszürke, vagy fehéres töltöalapozó úgyis, és a gyárból kijövö kocsi nem tiszta gittfolt, úgyhogy tökmindegy mi jön utolsónak rá, szóval ez hülye indok. :DDD


"A sarga a taxi szine"

Magyaroknál. Németeknél pl. vajszínüek.

szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!