Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magánorvos is állíthat ki...

Magánorvos is állíthat ki hivatalos alkalmasságit jogosítványhoz? (friss jogsi)

Figyelt kérdés

aug. 19. 04:20
1 2
 1/12 galaxy01 válasza:
22%
Szerintem igen. Én a munkahelyem üzemorvosához mentem megújításra, mert az új háziorvosommal nem jövök ki. De meg kell kérdezni a kiszemelt magánorvost.
aug. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Minek adnál ezért külön pénzt?
aug. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Előforduló téma ez itt az oldalon. Én nem tudom. Szerintem csak hivatalos háziorvos elsősorban, de állítólag mások szerint más orvos is adhat. Hogy ez most hivatalos vagy nem, az jó kérdés.
aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a magánorvos valahol háziorvos ;) , meg kell kérdezni, hogy megcsinálja-e?
aug. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Végülis tökmind1, ki csinálja, mindenhol fizetned kell a vizsgálatért.
aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#2 #5 igen, mindenképpen fizetős a magánnál kb 2x annyi viszont nem kell várakozni
aug. 19. 12:16
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Hivatalosan csak saját háziorvos vagy saját üzemorvos állíthatja ki.
aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Alex Fly ***** válasza:
Én az üzemorvossal csináltattam meg,mivel a háziorvoshoz bejutni kb. lehetetlen küldetés. De azért az eredményből egy példányt a házidokihoz is bevittem, hogy vigye fel a rendszerbe...
aug. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, minden orvos a saját maga által készített leleteket, vizsgálatokat dokumentálja. Nincs olyan, hogy vigye fel a rendszerbe...
aug. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
magánháziorvos is megcsinálja. 60 ezer forint, tehát az 8* annyiba kerül, ha alkalmatlan vagy rá, de kell a papír.
szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!