Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyet szabad? így érvényes a...

Ilyet szabad? így érvényes a szerződés?illetve ha ez kiderül lehet baj ebből?

Figyelt kérdés

a rokonomal megbeszéltük hogy én leszek az üzembentartó ő a tulaja az autónak,megkötöttük együtt a kötelezőbiztosítást,az üzembentartói szerződést meg úgy beszéltük hogy pár nap múlva találkozunk és elintézük(30 naap van rá)

de mint kiderült ő kitöltötte és aláírta helyettem a tudtom nélkül és elintézte az okmányirodába,

és a legjobb az egészbe hogy időközbe hivatalból kivonták az autót tartozás miatt


aug. 18. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Neked elvileg semmi hátrányod nem lehet ebböl, de a rokont feljelentheted okirathamisítás miatt.
aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

#1: Azért én nem szaladnék a rendőrségre, van ott susmus minden oldalon.


Jó tanulság, hogy ilyen közösködést nem éri meg csinálni pár ezer ft-ért, mert csak a gond van vele. Pláne, ha ilyen megbízhatatlan emberekkel csinálod

aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

dehogy szaladok a rendőrségre

érdekes lenne ha a saját családtagomat feljelenteném

ez lenne a legutolsó opció


ez nem közösködés volt hanem kaptam használatra egy autót aminek én lettem az üzembentartója úgy hogy én semmi papírt nem láttam egyedül a biztosítást kötöttük együtt

mai napig nálam van az autó csak mivel kivonták hivatalból így nem tudom használni

és gondolom senkise szeretne egy lefoglalt autónak az üzembemtartója lenni ahogy én sem

aug. 18. 23:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!