Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehezen indul a Wagonr +...

Nehezen indul a Wagonr + személygépjárművem, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Hidegen nehezen indul, Ac pumpát hallom, hogy megy. mikor beindul ilyen 500-as fordulaton pörög és ha nyomok egy gázt van higy felpörög van hogy fullad (minél többet várok annál jobb). Ha az indítást követően kb 30mp után elindulok még rángat, melegen már jó


Szinte minden érzékelőt, szelepet kicseréltem, kipucoltam

Falsot sehol nem látom szívni

Nemrég kidobott egy p0171 és egy p0134 hibakódot, azóta kicseréltem a lambdaszondát, de semmi változás


2002, 1.3 g13bb



aug. 17. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

"500-as fordulaton pörög". 🤣

Az igen!

Még szerencse hogy nem forog szét.

aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
AC pumpát kellett volna cserélned inkább...
aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Eltömödött a kipufogó
aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gugliba beírod hogy Suzuki P0171 és tádámm:

"A P0171 kód azt jelenti, hogy a motor első sorában az üzemanyagrendszer gyengén működik, vagy a motor ezen oldalának közelében vákuumszivárgás van, és az üzemanyagrendszer túl kevés üzemanyaghoz jut."

Mikor van hibakód ezért kezdjük azzal hogy legalább Guglizunk, és nem a pótkerék cseréjével kezdjük a kísérletezést hogy vagy megoldja vagy nem.

aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

#4.

Ebbe a kódmagyarázatba -bizonyos értelemben- az is belefér, hogy néha tankolni kellene. 😁

aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok okos választ, hogy tankoljak meg ne a pótkereket cseréljem ki. Van szerelői kézikönyvem, abból nézem ki a hibakódokat nem neten ahol minden hülyeséget írnak és vizsgáltam már az ac pumpát és megfelelő nyomása van szóval azzal nincs baj, aki csak okoskodik ne is kommenteljen inkább. 3 kommentelőnek üzenem: én is gondolkodtam rajta, hogy a katalizátor eldugult, de azt valahogy meglehet vizsgálni vagy csak szétszereléssel/endoszkóppal (a lambaszonda helyén keresztül)
aug. 18. 11:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Na és mennyi a nyomás az AC-nek?
aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
0.23 bar és valami 80 litert szállít óránként
aug. 18. 11:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Az nem vizsgálat hogy a katalógus adatokat leírod.

Valóban meg kell mérni.

aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

0.23 bar????

Most viccelsz?

Az rohadt kevés!

Hidegen pont még több kellene.

Ha nekem nem hiszel akkor vidd el egy suzuki szervizbe és mond el ezt a nyomást.

aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!