Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Filtron olaj és levegőszűrő,...

Filtron olaj és levegőszűrő, milyen minőség? Nagyon olcsónak találom.

Figyelt kérdés
aug. 14. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jobb márka, nyugodtan megveheted. Ha betartod a csereperiodust , akkor semmi baja nem lesz az autódnak.
aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Árához képest jó minőség. Ha jól tudom a Mann Filter kistestvére.
aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jófajta, nincs vele baj. Nyugodtan vehető.
aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Középkategória. Múltkor gyárit vettem. Hologrammos bontatlan csomagolásban, rá volt nyomva a szűrőre az autóm logója, mellette meg a Filtron felirat virított. Én is meglepődtem, de ezek szerint ez is gyári beszállító.
aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 milyen márkájú az autód?
aug. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen cseréled tök mindegy, egy gagyi sct-mannolos (denckermann) is teljesen jó, csak a márka nevet kell megfizetni, mint az olajnál, az is mind egyforma.
aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6, ezzel azért lehetne vitatkozni. Olcsó, noname olajszűrő betéteket nem ritkán szanaszét deformálódva veszünk ki az olajszűrő házból. Míg egy márkásabbnál ilyen soha nincs.
aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól még szűr, nincs annak baja nyugi, nem 1 olajcserét csináltam már.
aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
...ha feltételezzük, hogy mindenhol tömített a rendszer a deformáció ellenére és sehol máshol nem enged át. Nekem ez ilyen vagy jól szűr, vagy nem kategória. Nem látsz bele, nem tudhatod. Én ezért preferlom inkább jobban a drágább szűrőket. Pár ezer forinttal drágább. Egy évre az autó fenntartásához képest bagatell tétel.
aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ezt írtam. Csak hogy jobban bízok az olyan szűrőben, amelyik nem gyűrődik meg. És általában a márkásabbak nem szoktak. Ha az olcsó szűrő 2000Ft, a márkás 4500, azzal úgy vagyok, hogy az már nem tétel. De lehet ez csak az én hülyeségem és rosszul csinálom.
aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!