Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! A filtron levegőszűrőn...

Üdv! A filtron levegőszűrőn mik azok a ragasztó csíkok?

Figyelt kérdés
Összefogná a lamellákat? Amit most kivettem régi szűrőt, azon nem volt ilyen. De annak az alsó perem része fémből van. Van igazából bármi jelentősége? Köszi.

jún. 25. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit akartak vele ragasztani, de ilyen csúnyán sikerült. Nem kell neked foglalkozni vele, csak addig látod amíg cseréled.
jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy gyárilag van rajta a lamellákon:


[link]


Amit meg kivettem az ilyen fémperemű. Hogy ez jobb lenne mert masszívabb? De azt mondja mindenki, hogy filtron nagyon jó ár/érték arányú. Viszont csak papír meg szivacs.


[link]

jún. 25. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, látom. Az egy erősítés rajta, hogy ne rogyjon össze, hanem szép egyenes maradjon. Én az olcsóbbat venném, mert az is ugyanúgy megszűri amit kell, pénzkidobásnak gondolom a drágábbakat. Évente szoktam cserélni az összes szűrőt. Pollen, levegő és olajszűrő is az olajcserénél minden évben. Ha ennél tovább akarod bennehagyni, akkor lehet csak értelme a drágábbnak. A pollenszűrőből akkor érdemes drágábbat venni, ha allergiás valaki, az olajszűrőből pedig nevesebb márkát vegyél, abból sem kell a legdrágább, de ne legyen az gagyi, az tud károkat okozni. Ez nem tartozott a kérdéshez, de jó tudni.
jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Ez egy kis b. zi autósbolt. Közel van meg rendesek. Amúgy csak 3000.ft volt. Olajszűrőből is filtron van fent. Az gondolom elmegy nem?
jún. 25. 23:35
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Persze, mint írtam csak ne a legszarabb névtelen SCT meg hasonlók legyenek, olajszűrőből legyen normális. Filtron jó persze. Zsutól tudsz olcsóbban is rendelni amúgy kiszállítva, de kovács autótól is.
jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben és köszönöm!
jún. 26. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!