Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jo lehet elso autonak egy...

Jo lehet elso autonak egy renault megane cc? Ha igen ti dizeles vagy benzines valtozatban valasztanatok? Nem nagy auto es nekem tetszik is. Szerintetek?

Figyelt kérdés
aug. 10. 11:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
39%
Szerintem az, hogy te milyen szar aut veszel az nem utazási kérdés.
aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Az kb egy rakasz szar a tobbi franciaval egyutt
aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz kocsi, a benzines modellek meg kifejezetten strapásak és igénytelenek.

A gond csak a tetővel lehet, mivel abban a korban van már, amikor a kéderek öregek és beázhatnak. Sok mindent azzal sajnos nem lehet csinálni.

Viszont ez az összes hasonló korú kemény tetős cabrional így van, nem kimondottan Renault hiba.

aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hat utolso koszonom a valaszt. Az elso ketto valaszolonak pedig csak annyit mondanek hogy elso autonak nem szeretnek tobb millios autot venni🥲 szerintem teljesen ertheto. De ha ti mar elso autonak is tobb millios autokat vettetek akkor orulok hogy megtehetitek.
aug. 10. 16:53
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az elso autom egy Toytota Tercel volt, par szazezer forintert es jo volt. Soha nem vennek franciat, hulaldek az osszes.
aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2024-ben mondjuk én nem égetném magam az ilyen kijelentésekkel, de hát ez egy anonim oldal itt mindenki azt mond amit akar.
aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Milyen kijelentesekkel?
aug. 10. 20:12
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Hogy az összes francia autó egy hulladék. Ez nettó hülyeség...
aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetertek mondjuk
aug. 11. 11:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha netto hulyeseg akkor vegyel franciat
aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!