Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Peugeot kisbee 2012...

Van egy Peugeot kisbee 2012 4T robogóm ami egyenes úton teljesen jól működik, viszont ahogy egy enyhe emelkedőhőz érek meg akar halni , mi lehet a baj ?

Figyelt kérdés
Néhány napja vettem az imént említett robogót, mielőtt elhoztam volna körbe jártam a falut és teljesen hibátlanul működött, sajnos nem nagyon volt emelkedő így ezt nem tudtam tesztelni hazafelé jövet azt vettem észre hogy akár egy enyhébb emelkedőn is annyira elveszíti az erejét hogy jó ha 25-30 km/h feljön, nagyobbnál fel kellene tolni. Tudomásom szerint a 4T valamivel gyengébb de szerintem azért ennyivel nem, a haza út kb 40 km volt semmi rendellenességet nem mutatott ezt leszámítva. Szerintetek mi lehet a baj ?

#robogó #Peugeot Kisbee 4t 50 2012
aug. 9. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Mérd meg a kompressziót, meg a gyujtást, gyertyát, mindent.
aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En inkäbb a kuplung, vario sulyokra vetnek egy pillantäst
aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!