Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket kényelmesebb vezetni?

Melyiket kényelmesebb vezetni?

Figyelt kérdés

Váltás, ülések, kormányozhatóság, kanyar stabilitás,fürgeség?

(Nem vagyok nagydarab vagy túl magas, csak simán az ülés kényelme számít)

2006-2009 évjárat

Fiat grande punto

Peugeot 207

Opel corsa d

1.4 benzines motorral

Csak városi használat és szomszéd városokba átjárás de dinamikus vezetési stílussal. Szóval ha tapasztalatot írtok ne arra gondoljatok, hogy persze 15 km/h-val mindegyik szépen beveszi azt a kanyart vagy 45 km/h-val szüttyögni városban oly mindegy. Inkább arra, hogy amíg egy másik sofőr még mindig kanyarodik, majdnem 0 sebességgel nehogy kisodródjon én már bevettem a kanyart, leelőztem két másik kollégát és már majdnem otthon vagyok.



aug. 8. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Így kell ezt amikor a víredben van a vezetés.
aug. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs a víremben a vezetés, mint ahogy annak sem aki már rég elhagyta a város táblát és még mindig 50-el megy vagy majdnem állóra fékez egy kanyarhoz teljesen feleslegesen. Az említett autókról is van tapasztalatod?
aug. 8. 08:37
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Ez a D Corsa kell neked


[link]

aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szolovjov ***** válasza:
100%
Semmi különbséget nem veszel észre 50-es tempónál ezeknél a modelleknél. Amiket írtál az mind vezetési stílus különbség, nem autófüggő.
aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket megszoktad.
aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül egyikse kényelmes.

Egy szutyok szűk valami , alig lehet férni benne.

Attól függetlenül műszakilag lehet nagyon jó, de ne beszéljünk kényelemről.

aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni, hogy vicces vagy szomorú, hogy a sok agyatlan autóversenyzőset akar játszani a közutakon miközben csak 20 éves alsó kategóriás szarra telik neki.
aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De sok minden autófüggő is. Ezekkel a konkrét modellekkel semmi tapasztalatom de régebbi autók közül ültem párban és pl számomra egy golf (talán IV volt), honda civic (nem tudom melyik gen, 2000 körüli) renault megane,laguna (2006-2010 körüliek) váltó elég kényelmes volt, de a G astra szörnyű. Ülések is a Renault mindkettő kényelmesen puha, az astra idegesítően kemény. Golf, Honda nem volt emlékezetes. Ezért elképzelésem szerint a peugeot 207 lehet puha mert francia de a corsa d ha olyan mint az astra akkor az nem kell. A honda jól vette a manőverezést de az astra nem, ég és föld a különbség. A két renault félúton van köztük vezethetőségben. Ilyen jellemzésre és különbségekre gondoltam.
aug. 8. 11:35
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez nem versenyzés. Ez haladás.
aug. 8. 11:45
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
D corsat inkább ne, annyira kényelmetlen, hogy vallatni lehetne vele. Ebből max a 207 lehet kényelmes legfeljebb. De ha 1.4-es szívó motorból akarsz gyárilag több lóerőt, akkor egy első generációs i30 kell neked. Igaz, hogy hogy kalap sz.r, de legalább 1.4 109 lóerő. Jövőre meg veszel bele egy recaro ülést oszt jó napot kivánok. További tippekért/tanácsokért kövess be!
aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!