Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda octavia, vagy superb...

Skoda octavia, vagy superb ami kényelmesebb, komfortosabb napi használós autóra?

Figyelt kérdés
benzines
aug. 8. 18:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Superb komfortosabb, annyi hogy a mérete miatt a parkolás problémásabb lehet.
aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Amúgy miért nem látok a városba ilyen autókat szinte soha? :D
aug. 8. 18:42
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Csukva van a szemed? :D
aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem, mostanába rá vagyok ezekre a kocsikra állva mert szeretnék egy ilyet venni 2019es körüli évjáratot, de Pécsen kb alíg látok városban ilyet
aug. 8. 18:46
 5/28 anonim ***** válasza:
34%

#2 Mármint Superbeket? Mert oktáviákkal tele van a padlás is.


Azért, mert Superbet venni nem igazán éri meg. A Superb az tipikusan az az autó, ami sokkal többnek akar látszani, mint ami valójában. És ezáltal sokkal drágább is, mint amennyit ér. Most ha felmész és megnézed, a legfapadosabb Superb 14 millió. Takkra pontosan annyiba kerül egy GR szériás Toyota Corolla és hát azért egy GR Toyota jóval többet ér, mint egy fapados Skoda. Egy full extrás Opel Astra 12 millió. Egy full extrás GT-kiadású Kia Ceed szintén 12 millió. És még sorolhatnám.


És akkor felmerül a kérdés: ki az isten mosdatlan f*sza vesz 14 millióért egy fapados Skodát?

aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Én nem új autót fogok vásárolni, kb 2019-20 körülit
aug. 8. 18:57
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

17-20 között nézd a octaviat, ezak a faceliftes 3asok. Mindegy a kora, az állapota és motorja határozza meg inkább az árat.

Sok a leharcolt flottás, de kb ugyanannyi flottás szép állapotú.

Én most cserélem a 3ast újra.

Átlagon felüli az állapota, de 200000 km lesz benne hamarosan, és közép ár alsó felére áraztam, de alig van rá érdeklődő. És ahogy nézegetem nem igen kopnak ki a hirdetések.

A legolcsóbb leharcoltakra van kereslet... 3,5-4 közötti autókra.

aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Így van, ahogy az 5-ös írja. Ennyi pénzből már autót is adnak, kevés hülye van, aki Skodára költi.
aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

#5: A Superb eggyel nagyobb kategória, mint a Corolla, szóval ez elég hülye példa volt.

Ez a "fapados" skoda is erősebb és kb. azonos felszereltségű, mint a "sport" toyota.

aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem a kategória itt a lényeg, hanem a márka. A Skoda egy proli autó marad, akármekkora kasznit gyárt.
aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!