Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 6 millióig keresek hasonló...

6 millióig keresek hasonló autót, mint a lexusom, csak dízelt. Mi lenne az?

Figyelt kérdés

A 6 millió egy keret, nem bánom ha 3, ahogy azt sem ha 6.


Van egy 2017es rx450h-m.

Hasonlót menettulajdonságú és megbízhatóságú dízelt keresek, pályázni sokat.


Ugye a gyerkőc megnőtt, eddig elég volt az rx meg egy kis elektromos Zoé.


De a terv az, hogy asszony megkapja a családit, nekem pedig kene egy dízel munkás, ami hasonlóan jó mint a lexusom.


aug. 7. 19:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azért hasonló menettulajdonsag alatt nem azt a 300 lóerőt gondolom, másikhoz elég lenne 200 is, de alatta semmiképp.
aug. 7. 20:02
 2/13 anonim ***** válasza:
Haverom ennyiért vett egy Passatot és elégedett vele. 2.0 dízel igaz csak 190 lóerő de elég az mindenre.
aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Nekem Bentley kéne 10 millióból, de Bugatti teljesítménnyel.
aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2# sok jót nem olvastam róla. Gondolkodtam pedig rajta.

Kollégámnak 2 éves kodiaqban mikor nézte az olajat a nivo felénél volt. 190 Lovas motor.

aug. 7. 21:42
 5/13 anonim ***** válasza:

#4

Szerinted mennyire hihető, hogy egy zsír új autó megeszik vagy 3 liter olajat 1 év alatt? Jobb lenne hanyagolni az ilyen szakértői véleményeket..


Egyébként sajnos az a helyzet, hogy 200 lóerő feletti autóból 6 millióért csak olyat kapsz, amibe beleküldtek már 200 ezret kilométert. Ez nem sok, de jelentkezhetnek majd költségek az autó korából adódóan. Audi A4, Audi A6, Mercedes E osztály, Mercedes C osztály, VW Passat, Ford Mondeo, Ford Galaxy, BMW F10 525d / 530d, Opel Insignia. Nagyjából ezekből van eladó jelenleg.

aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A 2 éves autó 152 ezret futott. Frissen vásárolta… onnan tudom kérlekszépen.


Mindegy, mert megtaláltam a pályázós autómat. Is300h

aug. 8. 05:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk, aki 2 év és 152k után néz rá az olajszintre annál nem az autót kell hibáztatni...
aug. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7

Pontosan.

aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Eléggé félre érted. 140e km-el vásárolta. Most olajcsere óta 12 e van benne, most van az autóba 152 ezer km. A nívó feléig van az olaj, korom fekete ráadásul.
aug. 9. 22:12
 10/13 anonim ***** válasza:
És te képes vagy elhinni hogy ez az autó hibája. Gratulálok. Szimplán nem cserélték ki neki az olajat.
aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!