Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia 1.4 16v tényleg...

Skoda Fabia 1.4 16v tényleg jó választás 1.2-1.3 misiig?

Figyelt kérdés

Több embertől is hallottam hogy tekintve az árakat ennyiért kis "családi" autónak ez a legjobb. Inkább kis kategóriás autóból vegyek ennyiért és akkor az már már tiptop, mintsem egy középkategóriás autót ennyiért és akkor az vagy jó vagy nem.



Igazából nekem tetszik a fábia a kis puritán megjelenésével és hogy nem akar más lenni.


101 lovas benzines motor tudtommal bőven mozgatja még pályán is.


Mennyire fogyaszt a kocsi? Milyenek az alkatrészek árai?

Típus hiba? Megéri ? Esetleg alternatíva?


Első autó lenne, illetve párommal való összeköltözéshez js nagy haszna lenne egy hasonló kivitelű autónak (benzines kombi, vagy egy Fabia méretű "kis" kombi)

Milyen hasonló méretű "kis kombik" vannak még?



#Skoda Fabia #kombi #első autó #1.4 16v #Skoda Fabia mk1 #1.3 millió
aug. 7. 09:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát őszintén nagyon sok sok érte ennyi pénz. Jobb autókat lehet kapni már ennyiért. Amúgy nem olyan vészesek, de nem egy japán minőség. Trafókat szereti megenni például.
aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Morzsi007 ***** válasza:
101 ló, családostul, meg pakolva a kocsi ,nem lesz túl virgonc a pályán, főleg emelkedőknél. Megnő a fogyasztás és már ott vagy, mint ha egy középkategóriás autót használnál, de azzal legalább kényelmesebb az utazás és jobba viseli a magasabb sebességet. Ha inkább városban, rövid utakra lenne a kocsi, akkor jó lehet a kisebb, gyengébb 101 Le-s. Ezeket általánosságban, márkától függetlenül értettem.
aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem er ennyit ez az auto, benzin mellett az olajat is szereti.
aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csajomak van ilyen motorral 1-es Fabiája, de az 2002-es, és 600 ezerért vette. Nos nem egy erőgép,lehet valahol megvan az a 101 ló, de ahhoz forgatni kell. Nekem 1.6-os 101 lovas motorral van Octaviám, nagyon más a kettő, enyém sokkal nyomatékosabb, pedig nagyobb kaszni.
aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Akkor kb ennyiért mit ajánlotok ami legalább 100/105/110 vagy max 140lovas benzines?


Annyi a lényeg hogy egy megbízható, normális költségek között fenntartható autó legyen.

Illetve kombi a pakolás végett

aug. 7. 14:08
 7/17 A kérdező kommentje:
Amúgy milyen hasonló méretű kis kombik vannak még ennyiért? Már ha vannak😅
aug. 7. 14:09
 8/17 anonim ***** válasza:
Jó a Skoda, akár Fabia, akár Octavia, de ha nem turbós, akkor legalább 1.6-os motorral kell venni.
aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8


Tudsz esetleg ebben az ársávban jó vételt mondani? Kicsit elvesztem. Nem tudjuk már párommal mit kéne akkor

aug. 7. 14:18
 10/17 Szolovjov ***** válasza:
Én a Fabiát jobban szeretem az 1.2-es motorral. Sokkal ugrósabb, pörgősebb a 3 henger miatt.
aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!