Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autót szeretnék vásárolni...

Első autót szeretnék vásárolni mik a tapasztalatok vélemények?

Figyelt kérdés
Friss jogsis vagyok első autot szeretnék vásárolni.😊 de nem nagyon tudom még el dönteni milyet válaszak. Ebben szeretnék véleményket kérni!😊 Nem szeretnék túl drágát pucosat inkább az lenne a fő szempont hogy megbízható legyen el jussak vele a-ból b-be😁 ne fogyasszon sokat,könnyű legyen a fen tartása, és ne legyen az a típus ami tuti hogy szét van rohadva és állandóan baj van vele😄

#jogosítvány #autó #fogyasztás #első autó #Könnyen fen tartható autók
aug. 6. 21:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
300 ezerből biciklit vesznek manapság az emberek, nem autót. A legjobb, amit évből kihozhatsz, az valami 25-30 éves fapados autó, használható (nem porrá rohadt) állapotban, de rengeteg apró hibával, amik folyamatosan jönni fognak. Ezt nagyjából a következő műszaki vizsgáig tudod majd használni.
aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia kérdező, #7-es vagyok.


Akkor kicsit spórolj még hozzá, és rakd a keretet 500.000Ft-ra. Ebből már "patikának" mondható régebbi swiftet veszel az utolsó 2003-as évjáratból olyan kasztnival és motorral amilyennel szeretnéd, vagy pedig ebből a pénzből már tudsz venni egy viszonylag normális állapotú C Corsát is.

aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
40%

meg még1 hejesírássi szabájkönyvet is bekén szerezni a kérdezőnek.

de asztis csak óccsón!

aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!