Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault r19 első autónak?

Renault r19 első autónak?

Figyelt kérdés

aug. 6. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem javaslom. Ezek már lassan veteránautók.
aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Jó lesz. ❤️🥰életem. Józsi
aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen 30 éves kategóriába gondolkozol, akkor már inkább F Astra vagy régi Swift.
aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Engedd el. Akkor egy 1997-2003 közötti régi swiftet vegyél. Nekem is volt, 99-es, 3 ajtós 1.3 8 szelepes. Imádtam, szerethető kis autók és bírják a strapát. Vagy amit még fentebb írtak F Astra. Abból is 2002 volt az utolsó évjárat, tehát még találni belőle. Vagy 98-től már volt G Astra is például. Inkább ezek a 20-on pár éves autók, mint egy 30 pár éves. Hosszú, folyamatos, napi használatra ezek alkalmasabbak és még egy vagy több országot átívelő kanyarra is szívesebben elindulnék ilyenekkel. Egy 30 éves autóval már annyira nem, ha csak ellőtte át nem nézettem szervízben és nem csináltam rajta egy nagy szervízt.

aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szemezgettem az R19-cel, mert gyermekkorom egyik kedvenc autója volt a Chamade változat.


Ha korabeli Renault-t vennél, akkor egy első generációs Megane hatchback/szedán, ami jó választás lehet, akár a faceliftes verzió. 1.4 vagy 1.6

szívóbenzinnel a világból kivisz, ha törődsz vele.

aug. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!